Програма «Навчання плюс працевлаштування» від Львівобленерго

ПрАТ «Львівобленерго» як соціально відповідальна компанія бореться з проблемою безробіття молоді, від’їздом працездатного населення за кордон і ставить перед собою такі цілі: надання можливості безкоштовно здобути професію електромонтера та забезпечити місця роботи випускникам шкіл.

З цією метою та як підписант «Пакту заради молоді-2020», активним учасником якого є ПрАТ «Львівобленерго», було розроблено програму «Навчання плюс працевлаштування», результатом якого є заохочення молодих людей до здобуття енергетичної освіти та праці на теренах України.
В рамках цієї програми ми пропонуємо випускникам шкіл таке:

1. Поєднати здобуття професії електромонтера розподільних мереж з роботою в Товаристві. Безкоштовне навчання впродовж 6 місяців (2 місяці теорії та 4 місяці виробничого навчання). На цей термін (і до досягнення 18 років) особа зараховується в Товариство на посаду учня електромонтера з неповним робочим часом.

Навчання проводиться на базі Навчально-інформаційного центру Товариства з подальшою видачею свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації відповідно до Ліцензії Міністерства освіти і науки серія АЕ №636611 «Про надання освітніх послуг».

2. Після закінчення навчання і досягнення 18 років учень приймається на посаду електромонтера з експлуатації розподільних мереж 3 розряду з повною тарифною ставкою (плюс доплати).

3. Якщо такий працівник має бажання продовжувати навчання заочно в коледжі чи вищому навчальному закладі, Товариство сприяє і в цьому. Ми щорічно компенсуємо 50% вартості навчання (але не більше 3000 грн. за рік).

4. Після здобуття вищої освіти працівник може претендувати на інженерні посади.

ПрАТ «Львівобленерго» гарантує своїм працівникам стабільний соціальний пакет, а саме:
• офіційне працевлаштування;
• п’ятиденний робочий тиждень, восьмигодинний робочий день;
• оплату праці двічі на місяць без затримок;
• оплачувані відпустка та лікарняні;
• можливість кар’єрного та професійного росту тощо.

Дана програма може зацікавити також батьків, діти яких не набрали достатню кількість балів на ЗНО, або які не мають змоги оплачувати навчання. Працевлаштування в Товаристві дає можливість здобувати професію електромонтера, паралельно отримуючи вищу освіту енергетичного напряму з частковою компенсацією її вартості.

Просимо поширити цю інформацію серед випускників шкіл та їхніх батьків. При виникненні запитань звертайтеся у відділ кадрів та управління персоналом ПрАТ «Львівобленерго» за телефонами: (032) 239-24-86, 239-27-26, 239-21-06.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X