Вакансія – Координатор по роботі з бізнесом в рамках програми протидії гендерно обумовленому насильству та нерівності (CSR Ukraine)

Центр «Розвиток КСВ», експертна організація з корпоративної соціальної відповідальності з 2009 року, оголошує конкурс на посаду координатора по роботі з бізнесом в рамках програми протидії гендерно обумовленому насильству та нерівності .

Програма з гендерно обумовленого насильства ініційована та підтримана UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення. Вона спрямована на залучення компаній до допомоги жертвам домашнього насильства, в тому числі через підготовку керівництва для компаній, проведення дослідження та проведення інших адвокаційних заходів. Наразі це – тимчасова ініціатива до березня 2020 року, але можливо – продовження.

Обов’язки:

 • Проведення адвокаційних заходів, налагодження і підтримка робочих контактів з урядовими установами, громадським сектором та бізнес-спільнотою
 • Організація національних та регіональних заходів, підготовка тренінгових та інформаційних матеріалів, супервізія тренерського складу
 • Розробка додаткових ініціатив в рамках проекту, підготовка грантових заявок, презентацій, фандрейзинг, ведення переговорів з компаніями та донорами;
 • Управління проектом; моніторинг і постійне звітування
 • Ведення поточної діяльності, спрямованої на підвищення репутації організації та підвищення обізнаності щодо її діяльності серед цільових аудиторій.

Вимоги до кандидата:

 • Вища освіта; досвід управління проектом мінімум 5 років
 • Бажаний досвід з промоції гендерної рівності
 • Вільне володіння письмовою та усною українською, російською та англійською мовами;
 • Хороші навички спілкування, переговорів та ораторського мистецтва, навички презентації та управління;
 • Здатність працювати в команді згідно з встановленими термінами, хороші навички розподілу часу;
 • Аналітичні здібності; Креативність, ініціативність, націленість на результат та відповідальність.

 

Резюме та мотиваційний лист просимо надсилати до  16.09. 2016 року на адресу: td@csr-ukraine.org з поміткою в темі листа GBV Coordinator.

 

Довідка:

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X