12 найяскравіших подій 2019 року Центру “Розвиток КСВ”

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток корпоративної соціальної  відповідальності” підбив підсумки 2019 року та виокремив 12 найяскравіших подій кожного місяця. Дякуємо нашим партнерам за довіру та реалізацію спільних проєктів. Пропонуємо вам разом з нами згадати, чим нам найбільше запам’ятався минулий рік.


Січень 2019 – Старт Всеукраїнського проєкту “Моя кар’єра в Україні”

“Моя кар’єра в Україні” – всеукраїнський проєкт для 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Мета проекту – показати молоді можливості для самореалізації в Україні, надихнути на професійний розвиток та створити платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню.

Результати: 1300 поданих заявок, 250 охоплених учасників/ниць, регіональні конференції у 5 містах України – Львів, Одеса, Київ, Харків, Запоріжжя, фінальна національна конференція у Києві та проведений день з топами національних компаній.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”,  та платформа Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ)

Детальніше про конкурсhttps://careerhub.in.ua/essay/


Лютий 2019 – Освітній проект «Карта професій»: розробка буклетів

“Карта професій” – програма кар’єрної освіти дітей та молоді, що реалізується шляхом розробки буклетів про кар’єру в різних секторах, веб-сайту та впровадження програми занять про кар’єру у школах та ВНЗ. Мета програми –  допомогти школярам та студентам зрозуміти професії, етапи побудови кар’єри, важливі навички та кар’єрний шлях від школи до роботи в обраній професії.

Результати: розроблено буклети про кар’єру в аграрній сфері, торгівлі, гірництві та металургії, інформаційних технологій, банківській та юридичній  сферах.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”

Усі розробки за посиланнямhttps://careerhub.in.ua/karierni-poradi/biblioteka/


Березень 2019  – Ініціативі “Пакт заради молоді 2020” виповнилося 3 роки

Пакт заради молоді 2020 – є продовженням європейської ініціативи і передбачає сприяння створенню як мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором, забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді. Додатково визначено нову ціль: 1500 молодих людей отримають менторську підтримку з питань побудови кар’єри.

Результати: 146 компаній з 17 міст України підписали Пакт та спільно створили понад 42 тисячі робочих місця для молоді, 667 партнерств із освітнім сектором та забезпечили менторством 2783 молоді людини. В рамках Пакту реалізовано програми “Skills Lab: власна справа” та “Skills Lab: успішна кар’єра” в 3 містах України – Черкасах, Миколаєві та Кривому Розі, проведено 3 регіональні Форуми “Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці” та Національний форум “Бізнес і Університети”.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з платформою Career Hub, UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України.

Більше про ініціативу – https://careerhub.in.ua/pact-for-youth-2020/


Квітень 2019 – Старт першої в Україні програми для молоді “SDG-Амбасадори”

“SDG-Амбасадори” – лідерська програма для молоді на підтримку Цілей сталого розвитку, створення проектів задля їх реалізації.

Результати: Створено і реалізовано 5 локальних проєктів та 16 масштабованих національних проєктів, більше 30 відкритих виступів про Цілі сталого розвитку від Амбасадорів. 

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”. 

Детальніше про підсумки програмиhttp://csr-ua.info/csr-ukraine/article/7763/


Травень 2019 – Презентовано відеоролик соціального експерименту “Професії без обмежень”

“Професії без обмежень” – соціальний експеримент, проведений з учнями 3-х класів. Дітям дали завдання намалювати представників чотирьох професій – вірусолога, аеророзвідника, реаніматолога та рятувальника.

Результати: Усі 20 дітей зобразили чоловіків-представників заданих професій. 

Експеримент показав, що навіть у молодшій школі діти вже мають упередження стосовно можливості жінок і чоловіків працювати у різних професіях, які стереотипно відносяться до “чоловічих” чи “жіночих”.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з  UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН.


Червень 2019 – Фінал пілотної програми “Healthy Challenge” 

“Healthy Challenge” – пілотна програма за здоровий спосіб життя серед студентства в освітніх закладах Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської та Черкаської областях.

Результати: Більш ніж 10 000 студентів, викладачів та міських жителів було охоплено активностями програми. Заклади-учасники реалізовували здорові активності на тему раціонального харчування, фізичної активності, репродуктивного та ментального здоров’я. 10 найактивніших закладів було відібрано до фіналу, а 6 з них обрано переможцями. Заклади-переможці отримали міні-гранти на загальну суму 130 тисяч гривень, що будуть скеровані на закупівлю спортивного обладнання та матеріалів для облаштування здорового простору.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з  UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення

Детальніше про результати: http://csr-ua.info/csr-ukraine/article/освітні-заклади-чотирьох-областей-пр/


Липень 2019 – Запуск перших в Україні Філіалів #ДівчатаSTEM

Філіали #ДівчатаSTEM – це спільнота активних дівчат в школах та університетах України, що об’єднались з метою більшого залучення та збільшення кількості дівчат до STEM-напрямів.

Результати: спільнота налічує 49 філіалів у 19 областях України.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з  UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення

Детальніше про фінальну подію – http://csr-ua.info/csr-ukraine/article/stem-conference-yuzhnoukrainsk/


Серпень 2019 – Відкриття Dnipro Career Hub

«Dnipro Career Hub: переосмислення кар’єри» – це проект, який реалізується експертною організацією CSR Ukraine за підтримки Німецької федеральної компанії GIZ, і має на меті створити в Дніпрі інноваційний простір неформальної освіти з розвитку кар’єри для населення області, зокрема для внутрішньо переміщених осіб. На базі хаба відбудеться навчання на першому в Україні курсі підготовки кар’єрних консультантів і відповідно буде можливість отримати консультації з питань кар’єри, пройти тренінги з розвитку навичок працевлаштування і знайти бажану роботу.

Результати: проведено 50 освітніх заходів, охоплено 1500 жителів Дніпра, відкрито перші в Україні курси карєрних консультантів.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” за підтримки Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проекту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб». Партнери проекту: Державний центр зайнятості, Центральна міська бібліотека та ДЦПТО.


Вересень 2019 – Перший онлайн-курс з корпоративної соціальної відповідальності на освітній платформі Impactorium

Impactorium –  платформа електронного навчання про цілі сталого розвитку. Курс є доступний кожному охочому на онлайн-платформі Impactorium від CSR Ukraine – платформі для освіти зі сталого розвитку, щоб змінити себе, свою компанію та країну.

Результати: станом на 24 грудня 2019 року – кількість зареєстрованих на платформі – 463, пройшли курс – 110, з них 108 отримали сертифікат.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з  1+1 медіа та за підтримки соціально-відповідальних компаній Астарта, Делойт, ДТЕК, Енергоатом.


Жовтень 2019 – Проведення Національного Дня дівчат в технологіях

День дівчат в технологіях проводиться для студенток та школярок 8-10 класів, щоб пробудити їхній інтерес до науки, техніки, інженерії та математики (STEM). 

Результати: охоплено 24 регіони, 1373 дівчини, 55+ компаній

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з  UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення.

Більше про проведення Дня дівчат – http://csr-ua.info/csr-ukraine/article/день-дівчат-в-технологіях-як-компанії/


Листопад 2019 – Відкриття нової менторської програми “Дівчата STEM” 

#ДівчатаSTEM – це програма, спрямована на подоланання гендерних стереотипів серед молоді. Щороку Центр “Розвиток КСВ” обирає ТОП-20 Надихаючих жінок у STEM, які менторять дівчат 14-24 років з усієї України протягом трьох місяців. 

Результати: за 2019 рік проведено 6 STEM Story Cafes, конференція жінок в STEM, конференція від дівчат з підсумками менторства,  обрано нові ТОП-20 надихаючиж жінок в STEM, 60+ заявок на нову програму.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з  компанією SAP.


Грудень 2019 –  Х конкурс КСВ-кейсів. Обрано бізнес, що змінює країну

Конкурс кейсів з КСВ – єдина національна премія відзначення проектів соціальної відповідальності компаній. 

Результати: у 2019 році на конкурс було подано 34 кейси від 32 компаній. Бізнес, що змінює країну  стала Група Компаній “ЛІГА” та МБФ “Lets Help” за Всеукраїнський флешмоб #LETSHELPBABUSYA.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з компанією EY.

Детальніше про нагородження кейсів 2019 року – http://csr-ua.info/csr-ukraine/article/x-конкурс-ксв-кесів-визнано-бізнес-що-з/

Дякуємо за цей неймовірний рік!

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X