Тренінг «Як емоції впливають на твою кар’єру» навчив, як керувати своїми емоціями

На онлайн-тренінгу «Як емоції впливають на твою кар’єру» учасники та учасниці розібрались, що таке емоційний інтелект, дізналися, як від нього залежить наш успіх у кар’єрі та як його можна прокачати. Career Hub і програма «Мріємо та діємо» організували тренінг для молоді 4 березня на платформі Zoom.

Участь у події взяли 93 людини з різних міст і сіл України: Чернігова, Бердянська, Білещини, Богодухова, Вінниці, Гадяча, Городка, Дніпра, Житомира, Запоріжжя, Ірпеня, Києва, Краматорська, Кременчука, Ктева, Луцька, Львова, Скадовська, Маріуполя, Марківки, Мерефи, Миколаєва, Мирного, Ніжина, Одеси, Полтави, Пустомитів, Рівного, Звиняча, Селища, Сум, Тернополя, Харкова, Хотина, Чернівців, Южноукраїнська.

«Саме емоційний інтелект робить нас унікальними – тими, ким ми є і якими нас запам’ятовують інші. Є 5 важливих факторів, з яких складається емоційний інтелект: усвідомлення себе, управління емоціями, самомотивація, розпізнавання емоцій інших людей, вміння будувати стосунки», – розповів спікер тренінгу Іван Омелян, засновник освітньої платформи «Gap Year», експерт і ментор з особистісного розвитку та розвитку спільнот.

Експерт порадив, зокрема, такі вправи для розвитку усвідомлення своїх емоцій:

  1. Ставити собі питання: Що я відчуваю? Чому це відчуваю? Що з цим можу зробити?
  2. Опишіть свій емоційний портрет: яких емоцій у вас найбільше?
  3. Почати вести щоденник емоцій, де оцінювати свої почуття в конкретний момент.

За словами експерта, серйозною проблемою для нашого суспільства є заборона на певні відчуття та їхній прояв, особливо на роботі.

«Ви можете відстежити свої емоції на роботі, наприклад, коли відчуваєте стрес або емоційне вигорання. Щодня протягом кількох днів фіксувати, записувати, що ви відчуваєте під час робочого дня, і що робите через це. Це дасть змогу зрозуміти, що саме викликає стрес, як ви на це реагуєте і допоможе керувати своїми емоціями», – порадила спікерка тренінгу Ганна Петрига, HR та кар’єрна консультантка, експертка освітньої платформи Gap Year.

Експертка наголосила, що дуже важливо говорити про свої почуття з колегами і керівництвом: «Нас вчили не реагувати на роботі, нібито емоції – це зло. Але такий режим робота загрожує емоційним вигоранням. Дуже важливо відчути, ідентифікувати свою емоцію, а потім вибрати спосіб, як саме ви будете реагувати».

Наприкінці тренінгу ми поділились інформацією про можливості кар’єрного розвитку Career Hub і програми «Мріємо та діємо»:

  1. «Карти професій» про 8 професійних сфер, навички і кар’єру для школярів, студентів, вчителів і батьків та інші профорієнтаційні публікації
  2. Skills Lab – програма з розвитку навичок молоді для успішного працевлаштування і онлайн-курс «Skills Lab: Успішна кар’єра»
  3. Каталог кар’єрних можливостей для молоді work.careerhub.in.ua
  4. Безкоштовні кар’єрні консультації
  5. Форуми, тренінги та вебінари (стежте за анонсами в наших соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram)

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X