Тренінг «Автостопом по кар’єрі» допоміг молоді зрозуміти, як почати кар’єру в IT

Учасники та учасниці онлайн-тренінгу «Автостопом по кар’єрі у сфері IT» розібрались у професійних напрямах і дізналися про кар’єрні можливості в провідних компаніях України. Career Hub і програма «Мріємо та діємо» організували тренінг для молоді 18 березня на платформі Zoom.

 Участь у події взяли 46 людей з різних міст і сіл України: Бабин, Белз, Брацлав, Буча, Великі мости, Вишневе, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мерефа, Мукачево, Нова Буда, Помічна, Ратне, Самакова, Софіївська Борщагівка, Харків, Херсон, Часів Яр, Чернівці.

Спочатку учасники/ці визначили свої здібності та сильні сторони, а потім розібрались із кар’єрними напрямами в інформаційних технологіях: бізнес-аналітика в ІТ, розробка програм і продуктів, тестування програм і продуктів, UX-UI дизайн, системне адміністрування.

Допомагали їм у цьому експерти та експертки, які працюють у провідних IT-компаніях України – Jooble, Globallogic, Snapchat і Beetroot.

Наприкінці тренінгу ми поділились інформацією про можливості кар’єрного розвитку Career Hub і програми «Мріємо та діємо»:

  1. «Карти професій» про 8 професійних сфер, навички і кар’єру для школярів, студентів, вчителів і батьків та інші профорієнтаційні публікації
  2. Skills Lab – програма з розвитку навичок молоді для успішного працевлаштування і онлайн-курс «Skills Lab: Успішна кар’єра»
  3. Каталог кар’єрних можливостей для молоді work.careerhub.in.ua
  4. Безкоштовні кар’єрні консультації
  5. Форуми, тренінги та вебінари (стежте за анонсами в наших соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram).

Тренінг організували платформа кар’єрного розвитку Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнером є Міністерство молоді та спорту України. Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Нагадаємо, що вже відкрита реєстрація на онлайн-тренінг для молоді «Як успішно пройти співбесіду та знайти роботу мрії», який буде 25 березня.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X