Онлайн-тренінг про тайм-менеджмент навчив молодь керувати своїм часом

Учасники та учасниці онлайн-тренінгу «Як навчитись керувати своїм часом» розібрались, як встигати все, що хочеться, і будувати успішну кар’єру чи власну справу. Career Hub і програма «Мріємо та діємо» організували тренінг для молоді 8 квітня на платформі Zoom.

Участь у події взяли 67 людей з різних міст і сіл України: Біла Церква, Богуші, Борислав, Боярка, Вінниця, Голинь, Горішні Плавні, Городок, Запоріжжя, Ірпінь, Казанка, Кам’янець Подільський, Київ, Ківерці, Краматорськ, Кропивницький, Лисичанськ, Луцьк, Львів, Марківка, Миколаїв, Ніжин, Одеса, Первомайськ, Першотравенськ, Полтава, Попасна, Рахиня, Рівне, Сарни, Сартана, Сєвєродонецьк, Суми, Тетіїв, Харків, Черкаси, Чернігів, Южноукраїнськ.

Спікерка тренінгу Наталія Дорошенко, бізнес-тренерка, авторка навчальних програм з продажів, управління та емоційного інтелекту, розповіла, як керувати часом так, щоб час не керував нашим життям, і розставляти пріоритети, а також про техніки тайм-менеджменту. За її словами, у тайм-менеджменті важливішими за техніки є наші цілі, бо без них організувати свій час набагато складніше.

Експертка порадила, зокрема, таку вправу для розуміння того, куди йде наш час:

Записати на половині аркуша паперу ціль свого життя, зігнути аркуш, і написати на другій половині всі справи, якими ви вчора займались, і кількість годин, яка пішла на кожну з них. А потім розігнути папір і подумати, які справи працювали на виконання вашої цілі, а які ні (провести стрілочки від таких справ до цілі).

Наприкінці тренінгу ми поділились інформацією про можливості кар’єрного розвитку Career Hub і програми «Мріємо та діємо»:

  1. «Карти професій» про 8 професійних сфер, навички і кар’єру для школярів, студентів, вчителів і батьків та інші профорієнтаційні публікації
  2. Skills Lab – програма з розвитку навичок молоді для успішного працевлаштування і онлайн-курс «Skills Lab: Успішна кар’єра»
  3. Каталог кар’єрних можливостей для молоді work.careerhub.in.ua
  4. Безкоштовні кар’єрні консультації
  5. Форуми, тренінги та вебінари (стежте за анонсами в наших соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram)

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X