«Завжди шукай нові можливості, щоб досягти мети»: як підлітки пізнавали сферу економіки, бізнесу та ІТ

18 травня підлітки з усієї України зустрілись із фахівцями та фахівчинями зі сфери економіки, бізнесу та ІТ. Це п’ята кар’єрна зустріч в межах національного проєкту “Моя кар’єра в Україні”, який організовує Центр «Розвиток КСВ» спільно з Career Hub та банком ПУМБ.

Школярі та школярки зустрілись із заступником керуючого Регіональним центром ПУМБ, співзасновницею брендинг-агенції Lustra Agency, директором наукового парку «Синергія», співзасновницею соціального підприємства Музею в темряві “Третя після опівночі” та директором Департаменту управління цінністю клієнтів ПУМБ.

«На цій кар’єрній зустрічі учасники мали можливість познайомитись з успішними людьми, які досягли успіху в створенні власної справи. експерти та експертки поділилися, які інновації та технології вже сьогодні стають важливими, як розвивати комунікацію з клієнтом та будувати власну стратегію», – Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub. 

110 учасників та учасниць приєдналися до кар’єрної зустрічі зі сфери економіки, бізнесу та ІТ. Представники/ці цих галузей ділилися своїми знаннями і досвідом, та пояснили, що наполеглива праця – це запорука успіху на будь-якому початку.

«Необхідно вміти і аналітично мислити, і ефективно спілкуватися. Аналізувати дані, пояснювати результати, представляти висновки», – Сергій Караулов, директор Департаменту управління цінністю клієнтів ПУМБ.

«Дисципліна і самоконтроль допомагають ефективно організувати свою роботу і досягати потрібних результатів», – Аліна Марненко, керівниця та співзасновниця соціального підприємства музею у темряві “Третя після опівночі”.

«Завжди потрібно вчитися і отримувати новий досвід, це допомагає розвиватися. Критика і зворотний зв’язок – це також цінні знання», – Артем Нідзельський, заступник керуючого Регіональним центром ПУМБ у м. Києві.

Підлітки дізнались, як розвивати свої таланти та вчитись на власних помилках. А також зрозуміли, чому потрібно бути гнучкими і завжди бути напоготові до змін і неочікуваних подій. 

Нагадаємо, після серії кар’єрних зустрічей відбудеться фінальна конференція. Лише 30 найактивніших підлітків зустрінуться у Києві зі своїми кумирами – керівниками та керівницями підприємств, міжнародних організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів!

Нещодавно пройшли кар’єрні зустрічі з медичної, креативної, медійної та сфери послуг. 

***

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X