Більше 400 кар’єрних консультацій для молоді провели молодіжні центри з різних регіонів країни

10 червня 2021 року відбулась підсумкова зустріч учасників/ць навчального курсу “Кар’єрне консультування для молодіжних центрів”, організованого Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”, платформою Career Hub та Фондом ООН у галузі народонаселення у співпраці разом з Міністерством молоді та спорту України. Курс проходив протягом 16 листопада – 18 грудня 2020 року.

Навчальний курс допоміг посилити спроможність молодіжних центрів – регіональних партнерів Пакту заради молоді, надавати молоді консультації з питань кар’єри.

13 представників і представниць молодіжних центрів отримали сертифікати про успішне завершення навчання. Вони надали консультації мінімум 20 молодим людям в межах свого молодіжного центру.

Загалом учасники/ці цього курсу надали більше 400 індивідуальних та 14 групових консультацій молоді з питань професійної самовизначеності, старту кар’єри, заснування власної справи, а також зміни сфери діяльності та місця праці.

Незважаючи на те, що переважно консультанти/ки працювали з молоддю шкільного та раннього студентського віку, близько 40 молодих людей знайшли роботу після отриманих консультацій.

Більшість учасників/ць курсу продовжують професійний розвиток у кар’єрному консультуванні. Під час зустрічі вони поділилися викликами, з якими зіткнулись на початку роботи, позитивним та негативним досвідом спілкування з клієнтами, конкретними прикладами зі своєї діяльності, а також знаннями, які здобули на практиці.

Нагадуємо, курс “Кар’єрне консультування для молодіжних центрів” має на меті допомогти їм розвивати напрями профорієнтації, працевлаштування та кар’єрного консультування молоді. Курс надає теоретичні знання та практичні інструменти для роботи з різними кар’єрними запитами.

Програма курсу розроблена на основі німецького досвіду, схвалена Міністерством освіти і науки та пропілотована в рамках проєкту Dnipro Career Hub у 2019-2020 рр.

У 2020 році курс мав ще 2 набори онлайн та залучив до навчання більше 30 консультантів/ок з різних регіонів України. Випускники/ці курсу загалом провели вже більше 1000 консультацій для молоді.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X