«Skills Lab: власна справа» стартує в 6 регіонах України вже в серпні

16 представників та представниць молодіжних центрів і закладів освіти – регіональних партнерів Пакту заради молоді – 2025 завершили навчання координаторів в рамках освітньої програми «Skills Lab: власна справа» та розпочнуть реалізацію програми у 6 областях України вже у серпні. 

Тренери й тренерки навчатимуть молодих стартаперів з усіх регіонів країни, які мріють започаткувати власний бізнес, але не знають з чого розпочати цей шлях. 

Проведення програм в регіонах вже заплановано на серпень-жовтень 2021 року у таких містах як Миколаївка Донецької області, Марківка Луганської області, Кременчук Полтавської області, Кам’янка Черкаської області, у містах Чернігів та Київ. Слідкуйте за анонсами на сайті Career Hub та соцмережах.

Програма впроваджується експертною організацією Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України.

Спеціальний тренінговий курс передбачає розвиток і вдосконалення навичок, які необхідні молодим людям для початку власної справи, і складається з 6 інтерактивних занять з розвитку навичок, зустрічей з експертами/ками та підприємцями-практиками, пропонує унікальні інструменти з розвитку бізнесу.

«Ця програма вже пройшла роки і зарекомендувала себе як ефективна і корисна.  Ми дякуємо нашим регіональним партнером за розвиток програми у своїх містах та селах і дуже хочемо, щоб вона йшла далі і дійшла до кожної молодої людини, яка б хотіла займатися власною справою», – зазначила Марина Саприкіна, голова правління Центру «Розвиток КСВ».

В останній день червня учасники та учасниці презентували власні бізнес-проєкти, які вони розробили протягом навчального курсу, обґрунтували їх актуальність, навели розрахунки прибутковості, описали можливі ризики. Більшість цих проєктів були соціального спрямування і направлені на вирішення нагальних проблем територіальних громад та людей з вразливих верств населення.

«Для Фонду реалізація таких програм у галузі неформальної освіти є дуже важливою, особливо зараз в часи пандемії. Сподіваємося, що учасникам і учасницям курсу вдасться реалізувати проєкти, впровадити їх у життя і будемо чекати історій успіху через деякий час», – говорить Людмила Шевцова, радниця з питань молоді та ВІЛ Фонду ООН у галузі народонаселення.

Спікерами/ками проведеного онлайн-курсу виступили засновники і засновниці успішних українських компаній та проєктів, таких як дизайн-студія Victory House, брендинг агенція Lustra Agency, Адвокатське об’єднання «Кавчук і партнери», маркетингове агентство Stasy Passion, платформа n.cubator,  проєкт Startup.In.UA, Бізнес-школа КНУ.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X