“Обираючи першу роботу, подумайте, чи зможете ви там напрацювати необхідні навички” – Михайло Шуранов

Вже 16 вересня в Одесі відкриється безкоштовна виставка для молоді Future of Work. Це безкоштовний захід, де молоді люди дізнаються про тренди в роботі 2030, побачать, які професії будуть актуальними через 10 років та якими навичками і знаннями варто володіти, щоб бути успішними. Також на події можна буде пройти безкоштовну кар’єрну консультацію.

Бізнес-партнером виставки Future of Work в Одесі стала компанія Укртелеком. Це одна з найбільших телекомунікаційних компаній в Україні, що пропонує своїм клієнтам у всіх регіонах країни практично всі види сучасних ICT-послуг за єдиним рахунком. Протягом останніх років Укртелеком реалізовує масштабні проєкти з залученням європейських партнерів щодо розвитку і модернізації телекоммережі, які передбачають заміну мідних кабелів сучасними волоконно-оптичними лініями зв’язку.

Компанія є учасником ініціативи «Український Пакт заради молоді – 2025» та входить до рейтингу ТОП-25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років (за версією STUD-POINT).

Михайло Шуранов, Директор департаменту корпоративних комунікацій компанії Укртелеком поділився порадаит із молодими людьми, які навички розвивати, та як правильно це робити.

“На Всесвітньому економічному форумі визначили групи навичок, які будуть користуватися попитом у 2025 році. Це вміння вирішувати проблеми, керувати собою, працювати з людьми та розуміння, як користуватися технологіями. Обираючи першу в своєму житті компанію для стажування або роботи, запитайте себе: чи зможете ви там напрацювати ці навички. Якщо так, то йдіть сміливо, якщо ні – шукайте ще. Вам тільки здається, що часу достатньо для спроб та помилок. Спробам так, помилкам – ні. Саме тому рекомендую вам пошукати свій шлях і вдосконалити знання та навички у найбільшому фіксованому телекомоператорі України. Усі відомі особистості сучасності, від Маска до Монатіка, стали успішними завдяки можливості впливати на людей через інтернет. А інтернет живе в оптичному кабелі, який прокладають такі компанії як наша”.

Виставка Future of Work створена на основі національного дослідження “Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні”.

Виставку Future of work  організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Одеська обласна державна адміністрація.
Бізнес-партнери: Укртелеком, Альфа-Банк.

Медіапартнери: Mind.ua, CreativityUA, Соцпортал.
Інформаційні партнери: America House Odesa, БУР Одеса, ФРІ Одеса, Молодіжна рада при Одеському міському голові.
Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X