«Agrochallenge. Твоє майбутнє в аграрній сфері»: відкриття реєстрації на проєкт

Запрошуємо заклади загальної середньої освіти зареєструватись у всеукраїнському проєкті для учнів 8-10 класів – «Agrochallenge. Твоє майбутнє в аграрній сфері».

Реєстрація триває з 21 лютого до 14 березня.

За даними дослідження Future of Work 2030, аграрна галузь в трійці найперспективніших галузей для України. Агротехнології швидко розвиваються, компанії впроваджують новітні технології та шукають талановитих фахівців. При цьому, опитування підлітків показують, що про агросферу досі побутують стереотипи, а професії агронома чи фермера обирають до 1 відсотка випускників. 

Саме тому, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та його платформа Career Hub, спільно з компанією Syngenta реалізують всеукраїнський проєкт «Agrochallenge. Твоє майбутнє в аграрній сфері», щоб розказати про аграрну галузь, сучасні технології та перспективи розвитку кар’єри  серед учнів та учениць 8 – 10 класів. 

На учасників чекає:

  • Вступний онлайн-вебінар для зареєстрованих закладів  
  • Перегляд разом з учнями та ученицями відеокурсу «Твоє майбутнє в агро» за участі блогерів та експертів аграрної галузі.
  • Виконання учнями індивідуальних челенджів за мотивами відеокурсу.
  • Конкурс для учнівських команд на кращий експонат «Майбутнє агросфери в Україні»

По завершенню 30 учасників з найвищими результатами зможуть виграти яскраві та корисні призи, 3 команди-фіналістки виграють STEM-обладнання для класних кімнат,  а переможці зможуть відвідати дослідну станцію компанії Syngenta та познайомитись з експертами аграрної сфери.

Реєстрація закладів та детальна інформація про проєкт за посиланням:  https://careerhub.in.ua/agrochallenge.

Та у положенні проєкту за посиланням – https://cutt.ly/MPUSaZi  

Встигніть зареєструватися до 14 березня!

–––––––––––––––––

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua 

Syngenta — одна з провідних світових сільськогосподарських компаній, її мета — допомогти безпечно нагодувати весь світ, водночас піклуючись про планету. Компанія прагне підвищити сталість, якість і безпеку сільського господарства за допомогою науки світового рівня та інноваційних галузевих рішень. 

Більше інформації можна знайти на сайті: www.syngenta.ua

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X