CAREER HUB

 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Платформа кар’єрного розвитку Career Hub допомагає:

  • визначитись із вибором професії і планувати майбутню кар’єру
  • отримати якісну освіту для професійної самореалізації
  • розвивати професійні та м’які навички
  • підготуватись до роботи майбутнього.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Наша команда

null

Марина Саприкіна

Голова правління Центру «Розвиток КСВ»

З 2011 року керую експертною організацією Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Проводжу тренінги і консультую компанії з теми КСВ.

Сертифікована експертка з міжнародного стандарту з соціальної відповідальності ISO 26000, сертифікована консультантка та тренерка програми відповідального бізнесу REAP від UNIDO.

Закінчила Університет Шефілда, Велика Британія (Executive MBA in Marketing), а також програми зі сталого розвитку Шведського інституту менеджменту (SIMP) та Лідерства зі сталого розвитку Великої Британії (LEAD).

null

Тарас Деркач

Керівник Career Hub

З 2016 року розвиваю всеукраїнську платформу з кар’єрного розвитку Career Hub у Центрі «Розвиток КСВ».

Координатор від Центру КСВ ініціативи «Український Пакт заради молоді» і програми «Мріємо та діємо».

Організатор проєктів Career Hub для учнів та молоді: «Карта професій», «Моя кар’єра в Україні», форумів «Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці», Career Talks, Skills Lab та інших.

Співавтор публікацій та методичних матеріалів на тему вибору професії та планування кар’єри.

Магістр соціальної психології КНУ імені Тараса Шевченка.

null

Євгеній Савельєв

Адміністратор простору Career Hub

Організовую онлайн-тренінги, вебінари та інші події для молоді на теми професійного самовизначення, особистого зростання та кар’єрного розвитку.

Проводжу тренінги з цілепокладання і таймменеджменту.

Маю більше 5 років досвіду організації та реалізації молодіжних освітніх і профорієнтаційних проєктів: PROF CAMP, Pro Way, KROK Leaders School, Academy of mass media, «Графдизайнер», «Я склав ЗНО! Я супергерой!».

Магістр з менеджменту освітньої програми «Управління проєктами» в Університеті «КРОК».

null

Юлія Гурневич

Координаторка спільноти Career Hub

Організовую курси з кар’єрного консультування, розширюю спільноту консультантів і консультанток для створення нових можливостей кар’єрного розвитку молоді.

Кар’єрна консультантка по роботі з дорослими та підлітками, розробниця профорієнтаційних тренінгів та програм, сертифікована консультантка гештальт-терапії.

Магістр практичної психології Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

null

Олександра Гондюл

Координаторка напряму Future of Work

Координую аналітичне дослідження та інтерактивні виставки Future of Work про майбутнє роботи 2030 в Україні з рекомендаціями для молоді, як до нього краще підготуватися.

У Центрі «Розвиток КСВ» також координувала проєкти, пов’язані з Цілями сталого розвитку в Україні, зокрема лідерську програму для молоді «SDG-Амбасадори». Співавторка публікацій про розвиток навичок майбутнього, ініціаторка та організаторка освітніх подій для молоді.

Магістр міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій, Магістр журналістики (Медіакомунікації) Київського університету імені Б.Грінченка.

null

Одарка Козак

Адміністраторка онлайн-платформи Career Hub

Веду соцмережі та сайт Career Hub, створюю контент і збільшую аудиторію онлайн-платформ. Розвиваю інформаційні партнерства для просування сайту.

Маю досвід у телевізійній та онлайн-журналістиці. Закінчила КНУКІМ за спеціальністю журналістика. Закінчую навчання на магістерській програмі з медіакомунікацій в Університеті суспільної психології і гуманітарних наук у Вроцлаві.

X