CAREER HUB

 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Платформа кар’єрного розвитку Career Hub допомагає:

  • визначитись із вибором професії і планувати майбутню кар’єру
  • отримати якісну освіту для професійної самореалізації
  • розвивати професійні та м’які навички
  • підготуватись до роботи майбутнього.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Наша команда

null

Марина Саприкіна

Голова правління Центру «Розвиток КСВ»

З 2011 року керую експертною організацією Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Проводжу тренінги і консультую компанії з теми КСВ.

Сертифікована експертка з міжнародного стандарту з соціальної відповідальності ISO 26000, сертифікована консультантка та тренерка програми відповідального бізнесу REAP від UNIDO.

Закінчила Університет Шефілда, Велика Британія (Executive MBA in Marketing), а також програми зі сталого розвитку Шведського інституту менеджменту (SIMP) та Лідерства зі сталого розвитку Великої Британії (LEAD).

null

Андрій Атрощенко

КЕРІВНИК CAREER HUB ЦЕНТРУ ``РОЗВИТОК КСВ``

Маю понад 10 років досвіду роботи у державній та громадській сферах, 5 років у корпоративному секторі.

Працював у підрозділах Міністерства внутрішніх справ та в офісі реформ при Міністерстві культури, молоді та спорту України. Реалізував адвокаційні кампанії та координував проєкти в Норвезько-Українській Торговій Палаті та Європейській Бізнес Асоціації.

Співорганізатор першого Норвезько-Українського Бізнес Форуму та Всеукраїнського Форуму Єдності. Співрозробник Гуманітарної стратегії України та Всеукраїнської програми мобільності молоді.

Автор статей на тему майбутнього роботи та кар’єрного консультування. Координатор програми USAID «Мріємо та діємо» в частині проєктів Центру “Розвиток КСВ”.

Магістр права та бакалавр з міжнародної економіки.

null

Юлія Лошакова

КООРДИНАТОРКА НАПРЯМКУ З КАР'ЄРНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ В CAREER HUB

Понад 5 років працюю в громадському секторі, люблю навчатися і люблю навчати!

Реалізовую навчальні курси для дорослих.

Економістка за освітою та проєктна менеджерка за станом душі.
Популяризаторка науки, в найближчому майбутньому докторка філософії.

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X