Проект "Карта професій"

Карта професій – унікальний освітній проєкт Центру «Розвиток КСВ» в рамках платформи Career Hub, що успішно реалізується в Україні з 2016 року за підтримки донорів і українських компаній.

На сьогодні партнерами проєкту вже стали: USAID Проєкт енергетичної безпеки, Unicef, Міністерство молоді та спорту України, Метінвест Холдинг, Астарта-Київ, Монсанто Україна, Сварог Вест Груп, Harveast Holding, Syngenta, Arzinger, Baker & McKenzie, DLA Piper, Василь Кісіль і Партнери, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, ПУМБ, Bakotech, SAP, Леруа Мерлен, Watsons Україна та Віннер Україна..

Питання професійного самовизначення як ніколи актуальне для України, адже:

  • діти не знають про різноманіття професій та обирають спеціальність, керуючись стереотипами, а не реальними фактами;

  • випускники/ці школи не розуміють, як будувати кар’єру;

  • діти та їхні батьки обирають закордонну освіту, нехтуючи можливостями в Україні.

Партнери об’єднались для того, щоб допомогти школярам/кам пізнати різноманітність світу професій, важливі навички та кар’єрний шлях у різних професійних сферах. Завдяки складовим проєкту діти зможуть дослідити свої інтереси та здібності, дізнатись про реалії професій та можливості початку кар’єри від успішних фахівців/чинь, а найголовніше, запланувати власну кар’єру, починаючи зі школи до реалізації у професії.

Складові проекту:

Буклети включають інформацію про галузі, професійні напрями, карти кар’єри для різних професій, історії успіху спеціалістів/ок та ключові рекомендації для молоді. Також в буклетах розміщується корисна інформація про програми стажування у різних компаніях.

  • careerhub.in.ua – портал про початок кар’єри і працевлаштування

Вебресурс, створений для школярів/ок, студентів/ок та батьків, які цікавляться питаннями професійного самовизначення, освіти та розвитку навичок, а також можливостями початку кар’єри.

Методичні матеріали для вчительської спільноти з проведення занять на тему професійного самовизначення та планування кар’єри для учнів 5–10 класів. Матеріали для інтерактивних занять складаються із трьох модулів, в рамках яких діти відкриють для себе світ професій, дізнаються про свої сильні сторони в різних сферах та запланують майбутній кар’єрний шлях.

В рамках проєкту започатковано першу в Україні спільноту шкіл «Кар’єра мрії», яка об’єднала більш ніж 100 навчальних закладів з усієї країни, щоб проводити бесіди про кар’єру з учнями та спільно сприяти їхньому професійному самовизначенню.

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X