Проект "Карта професій"

Карта професій – унікальний освітній проект Центру «Розвиток КСВ», в рамках платформи Career Hub, що успішно реалізується в Україні з 2016 року за підтримки українських компаній.

Питання професійного самовизначення як ніколи актуальне для України, адже

  • діти не знають різноманіття професій та обирають спеціальність керуючись стереотипами, а не реальними фактами;
  • випускники школи не розуміють, як будувати кар’єру;
  • діти та їх батьки обирають закордонну освіту, нехтуючи можливостями в Україні.

Компанії-партнери об’єднались для того, щоб допомогти школярам пізнати різноманітність світу професій, важливі навички та кар’єрний шлях у різних професійних сферах. Завдяки складовим проекту діти зможуть дослідити свої інтереси та здібності, дізнатись про реалії професій та можливості початку кар’єри від успішних фахівців, а найголовніше запланувати власну кар’єру починаючи зі школи до реалізації у професії.

На сьогодні партнерами проекту вже стали: Міністерство молоді та спорту України, Астарта-Київ, Монсанто Україна, Сварог Вест Груп, Harveast Holding, Syngenta, Arzinger, Baker & McKenzie, DLA Piper, Василь Кісіль і Партнери, Ukrsibbank BNP Paribas Group, ПУМБ, Bakotech, SAP, Леруа Мерлен, Watsons Україна та Віннер Україна.

Складові проекту:

Буклети включають інформацію про галузі, професійні напрямки, карти кар’єри для різних професій, історії успіху спеціалістів та ключові рекомендації для молоді. Також в буклетах розміщується корисна інформація про програми стажування у різних компаніях.

  • careerhub.in.ua – портал про початок кар’єри і працевлаштування

Веб-ресурс створений для школярів, студентів та батьків, які цікавляться питаннями професійного самовизначення, освіти та розвитку навичок, а також можливостями початку кар’єри.

Методичні матеріали для вчителів з проведення бесід на тему професійного самовизначення та планування кар’єри для учнів 5-10 класів. Матеріали для інтерактивних занять складаються із трьох модулів, в рамках яких діти відкриють для себе світ професій, дізнаються про свої сильні сторони в різних сферах та запланують майбутній кар’єрний шлях.

В рамках проекту започатковано першу в Україні спільноту шкіл «Кар’єра мрії», яка об’єднала більш, ніж 100 навчальних закладів з усієї країни, щоб проводити бесіди про кар’єру з учнями та спільно сприяти професійному самовизначенню учнів.

X