Твоє майбутнє в банківській сфері (Карта професій)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку банківської сфери в Україні, інформацію про основні професійні напрямки, вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів банківської сфери, та рекомендації від топ-менеджерів цієї галузі.

В публікації використано матеріали та поради двох провідних банків України, які є партнерами проекту «Карта професій»: Перший Український Міжнародний Банк та UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP.

©Центр «Розвиток КСВ», 2018

Коодинація робіт – ФОП Комарова Н.П.

Це видання видано Центром «Розвиток КСВ» в рамках проекту «Карта професій» за фінансової підтримки компаній: Перший Український Міжнародний Банк та UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Центру «Розвиток КСВ» та не обов’язково відображає точку зору вказаних вище компаній. Забороняється відтворення будь-якої частини цієї публікації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ

Деркач Т. Л., Саприкіна М. А. Твоє майбутнє в банківській сфері. – К.: Видавництво «Юстон», 2018. – 42 с.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X