Безкоштовна менторська програма: нова порція натхнення для менеджерів проєктів

Хочеш запускати круті проєкти, або вже реалізуєш щось цікаве, але потребуєш нових знань та натхнення? Ну тоді ти за адресою. Ми відкриваємо набір молоді на менторську програму Mentorplace 1.4 Управління проєктами. 

Навіщо тобі менторство?

Щоб отримати цінну інформацію від людей, які мають досвід роботи у сфері проєкт-менеджменту та готові поділитися нею з тобою.

Менторська програма це:

  • можливість дізнатися реальність професії зсередини та необхідні компетенції в професії;
  • практичні поради стосовно пошуку роботи та побудови кар’єри у проєктному менеджменті;
  • зворотний зв’язок від фахівця/-чині, якщо маєш ідею чи розроблений проєкт і хочеш дізнатися, що покращити;
  • поради книжок, курсів та інших ресурсів, які допоможуть отримати знання в сфері проєктного управління, отримати розуміння загального менеджменту, прокачати багатозадачність, стратегічне мислення та комунікаційні навички;
  • надихаючі історії з досвіду ментора/ки з реалізації їх бізнес-проєктів.

Коли: 2 – 23 грудня

Впродовж цього часу ти зможеш спілкуватись/зустрічатись зі своїм ментором/кою у зручний для вас обох спосіб (онлайн, чи офлайн).

Щоб взяти участь у програмі – заповнюй заявку на менторській платформі за посиланням https://mentorplace.in.ua/program/programa-upravlinnja-projects/ до 30 листопада, опиши свою мотивацію, а ми оберемо найбільш вмотивованих!

Для кого: молодь 18 – 25 років, яка хоче розвиватися, або вже працює у сфері проєктного менеджменту, але шукає натхнення та новий досвід.

Менторську програму організовують Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерства молоді та спорту України.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA уTwitter, Instagram та Facebook.

Міністерство молоді та спорту займається адвокацією питань молоді, забезпечує формування та реалізації політики у молодіжній сфері шляхом розробки нормативно-правових актів, що стосуються вирішення актуальних питань молоді, та удосконалення актів законодавства, для покращення становища молоді. Головне завдання – створювати можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні. Більше інформації про нас: https://sport.gov.ua/    https://www.facebook.com/youthdepukraine.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X