Більше ніж 1000 десятикласників розказали про професію своєї мрії!

Київ, 5 березня – Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub провели перший етап проекту «Моя кар’єра в Україні» Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Партнер проекту – Перший Український Міжнародний Банк. Інформаційний партнер – Журнал «Однокласник».

В рамках першого етапу проекту було зібрано близько 1400 есе з 23 регіонів України.  Найбільшу кількість есе організатори отримали від східного регіону – 487 творів (найактивнішими стали учні з Донецької та Запорізької областей).

Конкурс проводився з 15 січня по 2 березня 2018 р. Десятикласники з усієї України мали змогу висловити власні погляди на своє професійне майбутнє. Цікаво, що найбільш популярною професією серед дітей стала професія журналіста.

Конкурс є першим етапом проекту «Моя кар’єра в Україні», в  рамках якого учні 10-х класів  зможуть зустрітися з топ-менеджерами. Проект спрямований показати підліткам можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію.

Перша зустріч з 50 авторами кращих есе відбудеться в Києві 13 березня в приміщенні Колонної зали Київської міської державної адміністрації.  Під час заходу діти познайомляться, представлять свою майбутню професію, і зможуть задати питання успішним підприємцям та керівникам українських компаній про їх кар’єру.

Етапи проекту:

  • Регіональні зустрічі в 5 містах України: 13 березня – Київ, 10 квітня – Харків, 19 квітня – Запоріжжя, 27 квітня – Львів та 15 травня – Одеса.
  • 31 травня – 1 червня 2018 р. – відбудеться нагородження переможців конкурсу на Всеукраїнській конференції з планування кар’єри у м. Києві, де учні почують поради від успішних українців і отримають унікальну можливість провести день із топ-менеджерами бізнесу, державних органів та міжнародних організацій.

Голова правління ПУМБ Сергій Черненко: «Ми раді, що проект «Моя кар’єра в Україні» зацікавив так багато підлітків: вони замислюються над своїм майбутнім, обирають професію, мріють. Чекаємо на зустріч з молоддю у 5-ти містах, щоб надихнути, підтримати, допомогти повірити в себе».

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

 

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua


ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X