Більше половини українців хочуть курс з профорієнтації у школі: опитування УІМ

60% українців вважають, що в українських школах має бути курс з профорієнтації. 41% відзначили, що для професійного розвитку школярів важлива активність роботодавців у навчальних закладах. Такі результати соціологічного дослідження презентував під час експертної дискусії Український інститут майбутнього (УІМ) 19 березня.

Також чимало опитаних вважає, що учням важливе проєктне навчання із менторським супроводом професіоналів та індивідуальні консультації у стилі коучінгу.

В експертній дискусії «Освіта в Україні» взяли участь представники Міністерства освіти і науки, Державної служби якості освіти, Інституту розвитку освіти, і Центру “Розвиток КСВ” – координаторка напряму Future of Work в Career Hub – Олександра Гондюл.

Олександра розповіла про аналітичне дослідження «Future of Work 2030 in Ukraine», яке реалізує Career Hub і Центр “Розвиток КСВ”. Про те, чому воно важливе для молоді та як допоможе їй підготуватись до майбутнього роботи 2030. А також про те, як зацікавлені сторони можуть посприяти молоді у підготовці до майбутнього 2030. Результати повного дослідження ми опублікуємо вже незабаром.

В межах дослідження ми також провели опитування молоді на тему майбутнього роботи в Україні. Дізнались бачення молодих українців про професії майбутнього, навички, які будуть актуальні у 2030 році та запитали, чи достатньо готують до викликів майбутнього українські навчальні заклади:

Як українська молодь бачить майбутнє роботи 2030 в Україні

Майбутнє роботи 2030: Якої підтримки хоче молодь від держави та бізнесу

Дослідження «Future of Work in Ukraine» організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X