Career Hub запрошує стати професійними кар’єрними консультантами

Платформа Career Hub запрошує до навчання на комплексному практичному онлайн-курсі з кар’єрного консультування. Початок навчання з 18 серпня 2020 року. Реєстрація на сайті – careerhub.in.ua/become-career-consultants

Цей курс буде корисний для фахівців з персоналу, педагогів, психологів та соціальних працівників, а також для усіх, кому цікаво опанувати нову спеціальність. Він надає теоретичні знання та практичні інструменти для роботи з різними запитами клієнтів: профорієнтація, пошук роботи, розвиток кар’єри та вихід із кризових ситуацій.

Під час проходження курсу учасники навчаться:

  • аналізувати навички та досвід клієнта;
  • визначати набір технологій кар’єрного просування відповідно до поставлених цілей;
  • підбирати для клієнта актуальні професії та допомагати зробити перші кроки в новій спеціальності;
  • створювати кар’єрний план відповідно до особливостей і запитів клієнтів;
  • успішно вибудовувати власний професійний бренд.

Програма курсу, розроблена на основі німецького досвіду за підтримки GIZ, схвалена Міністерством освіти і науки України та апробована в рамках проєкту Dnipro Career Hub.  10 випускників курсу успішно завершили навчання та провели понад 400 консультацій для мешканців Дніпра.

Спікерки курсу – кар’єрні консультантки, досвідчені спеціалістки зі сфер HR, психології та коучингу: Анжела Локшина, Анна Канюченко, Тетяна Гаджун, Світлана Бистрицька, Тамара Шушкевич та Анна Сарана.

Навчання включає 10 семінарів, 5 супервізій та можливість практики з реальними клієнтами. Заняття проходитимуть щовівторка і щочетверга з 18 серпня до 6 жовтня 2020 року, з 18:30 до 20:30.

Програма курсу включає такі модулі: 1) Базові поняття кар’єрного консультування; 2) Побудова професійного профілю; 3) Системна модель кар’єрного консультування; 4) Лінійна модель кар’єрного коучингу; 5) Формування особистого професійного бренду консультанта/ки.

Вартість навчання за умови реєстрації та оплати до 13 серпня – 5000 грн. При оплаті після 13 серпня – 6700 грн. Оплата внеску спрямовується для покриття організаційних витрат.

Для реєстрації заповніть коротку форму на сайті careerhub.in.ua/become-career-consultants і ми зв’яжемося з вами для підтвердження та деталей оплати.

Контактна інформація: (097) 840 0446, (063) 747 7538 або пишіть info@careerhub.in.ua

———

Курс “Кар’єрне консультування” розроблено експертами Центру “Розвиток КСВ” за підтримки GIZ та апробовано в рамках проєкту Dnipro Career Hub у 2020 році. За результатами проєкту випускники навчання провели понад 400 кар’єрних консультацій, а також сесії з планування кар’єри для більше ніж 500 студентів Дніпра. Методичні матеріали курсу були схвалені Міністерством освіти і науки України, зокрема для підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: розробка буклетів та уроків про кар’єру для школярів “Карта професій“, ініціатива Пакт заради молоді-2020, програма розвитку навичок Skills Lab та надихаючі проекти для школярів та молоді на тему планування кар’єри.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X