Запрошуємо молодіжні центри до навчання на курсі кар’єрного консультування

CSR Ukraine, експертна організація “Центр “Розвиток КСВ”, платформа Career Hub та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення у співпраці з Міністерством молоді та спорту України запрошують молодіжні центри – регіональні партнери Пакту заради молоді до навчання на комплексному практичному онлайн-курсі “Кар’єрне консультування для молодіжних центрів”.  Реєстрація триває до 12 листопада на сайті – https://careerhub.in.ua/career-consultants-youth-centers. Початок навчання з 16 листопада 2020 року.

Курс має на меті допомогли молодіжним установам розвивати напрямки профорієнтації, працевлаштування та кар’єрного консультування молоді. Курс надає теоретичні знання та практичні інструменти для роботи з різними кар’єрними запитами молоді: профорієнтація, пошук роботи, розвиток кар’єри та вихід із кризових ситуацій. 

Навчання безкоштовне. Учасники відбираються на основі мотивації та готовності надати консультації мінімум для 20 молодих людей в межах свого молодіжного центру, а також розробити план кар’єрних активностей на 2021 рік.

Під час проходження курсу учасники/ці навчаться:

  • аналізувати навички та досвід молодої людини, яка звернулась за консультацією;
  • визначати набір технологій кар’єрного просування відповідно до поставлених цілей;
  • підбирати найвдаліші актуальні професії та допомагати зробити перші кроки в новій спеціальності;
  • створювати кар’єрний план відповідно до особливостей і запитів молоді;
  • налагодити роботу кар’єрного консультування в молодіжному центрі.

Програма курсу, розроблена на основі німецького досвіду, схвалена МОН та апробована в рамках проєкту Dnipro Career Hub у 2019-2020 рр. Випускники курсу успішно завершили навчання та провели понад 400 консультацій для мешканців Дніпра. Також 2020 році курс мав новий набір онлайн та залучив до навчання 12 консультанток з різних регіонів України. 

Спікерки курсу – кар’єрні консультантки, досвідчені спеціалістки зі сфер HR, психології та коучингу.

Навчання включає 12 онлайн-семінарів та 5 супервізій. Заняття проходитимуть з 16 листопада до 19 грудня у вівторок, четвер та суботу.

Програма курсу включає такі модулі:
1) Базові поняття кар’єрного консультування; 2) Побудова професійного профілю; 3) Системна модель кар’єрного консультування; 4) Лінійна модель кар’єрного коучингу; 5) Формування роботи кар’єрної служби молодіжного центру.

Контактна інформація: (097) 840 0446, (063) 747 7538 або пишіть nk@csr-ukraine.org 

———

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: розробка буклетів та уроків про кар’єру для школярів “Карта професій“, ініціатива Пакт заради молоді-2020, програма розвитку навичок Skills Lab та надихаючі проекти для школярів та молоді на тему планування кар’єри.

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.
Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X