Career Hub організував для молоді індивідуальні тестові співбесіди з HR-експертками

Учасники та учасниці онлайн-тренінгу «Як успішно пройти співбесіду та знайти роботу мрії» пройшли тестові співбесіди з HR-експертками провідних українських компаній. Онлайн-тренінг для молоді організували 25 березня Career Hub і програма «Мріємо та діємо» на платформі Zoom.

Молоді люди з Бахмута, Запоріжжя, Одеси та Києва, які зареєструвались і надіслали свої резюме, попрактикувались у співбесіді з HR-профі українських компаній та отримали зворотний зв’язок і відповіді на всі свої питання про працевлаштування.

На теоретичній частині тренінгу ми поділились лайфхаками успішної співбесіди. Практичну частину – індивідуальні тестові інтерв’ю – проводили HR-фахівчині провідних українських компаній:

  • Тетяна Бегебко, старша менеджерка групи по роботі з персоналом в Західному регіоні UKRSIBBANK
  • Євгенія Тереховська, старша бізнес-партнерка з питань персоналу компанії lifecell
  • Тетяна Деркач, провідна рекрутерка міжнародної компанії GMS

Презентація кар’єрних можливостей компаній для молоді транслювалась на Facebook-сторінці Career Hub.

Наприкінці тренінгу ми розповіли про можливості кар’єрного розвитку Career Hub і програми «Мріємо та діємо»:

  1. «Карти професій» про 8 професійних сфер, навички і кар’єру для школярів, студентів, вчителів і батьків та інші профорієнтаційні публікації
  2. Skills Lab – програма з розвитку навичок молоді для успішного працевлаштування і онлайн-курс «Skills Lab: Успішна кар’єра»
  3. Каталог кар’єрних можливостей для молоді work.careerhub.in.ua
  4. Безкоштовні кар’єрні консультації
  5. Форуми, тренінги та вебінари (стежте за анонсами в наших соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram).

Організаторами онлайн-тренінгу є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнером є Міністерство молоді та спорту України. Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Нагадаємо, 30 березня відбудеться групова кар’єрна консультація для молоді «Як LinkedIn допомагає побудувати кар’єру».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X