Career Hub розпочав курс підготовки кар’єрних консультантів

Експертна платформа з кар’єрного консультування і працевлаштування Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо» відібрала 14 учасниць та учасників на курс підготовки кар’єрних консультантів – фахівців, які допомагають людям різного віку досягати цілей у своїй кар’єрі.

Навчання консультантів інструментам кар’єрного консультування за унікальною програмою від експертної організації Центр «Розвиток КСВ» розпочалось 16 січня і проходитиме онлайн протягом січня-березня 2021 року.

Більше 100 заявок на курс

На курс надійшло понад 130 заявок від фахівців і фахівчинь з кар’єрного консультування, менеджерів/ок з персоналу,  HR-спеціалістів/ок, практичних психологів/инь, соціальних працівників/ць та всіх охочих отримати нову професію чи підвищення кваліфікації з кар’єрного консультування.

«Ми отримали дуже багато заявок на курс від досвідчених психологів та HR-фахівчинь, які прагнуть допомагати молоді з плануванням кар’єри, тому вирішили додати ще два місця. Ми хочемо створити ефективну модель кар’єрного центру для молоді, де вона зможе отримати консультації від професійних кар’єрних консультантів/ок і успішно реалізуватись у професії. Знайомство на першому занятті курсу показало, що досвід учасниць та учасників, помножений на знання і навички, які дає курс, дасть нам змогу досягнути поставленої мети», – впевнена Юлія Гурневич, координаторка спільноти Career Hub.

Безкоштовні кар’єрні консультації

Курс має на меті навчити інструментарію затребуваної спеціальності кар’єрного консультанта. Кар’єрні консультанти/ки зможуть пройти стажування, надаючи консультації молоді з питань професійного самовизначення та планування кар’єри на базі Career Hub. Курс надає теоретичні знання та практичні інструменти для роботи з різними кар’єрними запитами молоді: профорієнтація, пошук роботи, розвиток кар’єри та вихід із кризових ситуацій. Учасники та учасниці курсу надаватимуть безкоштовні кар’єрні консультації для молоді онлайн та офлайн у лютому-вересні 2021 року.

Унікальна програма

Програму курсу розроблено на основі німецького досвіду та схвалено Міністерством освіти України. Програма складається з 9 тренінгових занять, 5 супервізій та 50 годин практичного стажування на базі Career Hub у форматі онлайн і офлайн. Спікерками курсу є кар’єрні консультантки, досвідчені спеціалістки зі сфер HR, психології та коучингу Анжела Локшина, Анна Канюченко та Альона Федько. Курс апробовано в рамках проєкту Dnipro Career Hub, а також протягом двох курсів у Києві: більше 40 випускників успішно завершили навчання та провели понад 500 консультацій.

Випускники та випускниці курсу навчаться:

  • аналізувати кар’єрні історії та створювати план дій для клієнта;
  • будувати кар’єрну стратегію відповідно до особливостей і запитів клієнтів;
  • визначати набір технологій кар’єрного просування відповідно до поставлених цілей;
  • підбирати для клієнта актуальні професії та допомагати зробити перші кроки в новій професії чи напрямку.

Організатори і партнери

Організаторами курсу є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ».

HR-партнером курсу є robota.ua – перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні, послугами якої користується більше 3 мільйонів українців. Завдяки 20-річній експертизі вона допомагає фахівцям усіх рівнів знайти роботу, а роботодавцям надає інструменти для ефективного пошуку співробітників. robota.ua – потрібні люди у потрібному місці.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X