Career Hub створили зручний бот для української молоді, щоб допомогти своїй спільноті будувати яскраву кар’єру

Платформа з кар’єрного розвитку Career Hub від Центру “Розвиток КСВ” в межах програми “Мріємо та діємо” створює всеукраїнську спільноту Career Hub та спеціально для неї розробила інтерактивну платформу Career Hub Bot, щоб допомогти українській молоді обмінюватися досвідом, розвивати навички та будувати кар’єру.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну близько 60% молоді віком 18-34 років втратили роботу (дослідження “Мріємо та діємо”, червень 2022). Конкуренція на одне робоче місце збільшилася більше ніж удвічі  (звіт Центру Разумкова, липень 2022). Також менш затребуваними стають Junior-фахівці, адже  роботодавці сьогодні надають перевагу досвідченішим кандидатам (forbes.ua). То що ж робити молоді в цих реаліях та як до них адаптуватися?

Платформа Career Hub від Центру “Розвиток КСВ” створює спільноту молоді та запустила інтерактивну комунікаційну систему на базі телеграм-боту CareerHubBot, щоб об’єднати молодь та допомогти їй успішно реалізувати свої кар’єрні цілі: розширювати професійний нетворкінг, розвивати м’які та професійні навички, знайти нову роботу або підвищити особисту ефективність.

Учасники чат-боту і відповідно спільноти отримають: зручний доступ до корисних матеріалів Career Hub, безпечне середовище для спілкування в колі однодумців, зручну реєстрацію на воркшопи з розвитку кар’єри від експертів і роботодавців, можливість поділитися викликами та ідеями щодо професійного розвитку, отримання подарунків, які на часі, знижки від компаній та безкоштовні курси від них. 

“Платформа Career Hub уже понад 6 років об’єднує молодь і впроваджує програми для її кар’єрного розвитку. Але тепер, завдяки інтерактивній платформі телеграм-боту, ми можемо бути на постійному зв’язку зі спільнотою, і  бути корисними молоді навіть тоді, коли вони лише взаємодіє з екраном телефону. Спільнота – це середовище, де молодь може не лише дізнатися щось нове і отримати підтримку, але і шанс проявити себе, поділитися досвідом з іншими та попри війну будувати свою яскраву кар’єру” – наголошує Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub, Центр “Розвиток КСВ”.

Career Hub пропонує молоді стати частиною спільноти та після реєстрації у Телеграм боті Career Hub Bot отримати доступ до:

  • корисних матеріалів Career Hub (фактів, відео, інфографік, записів прямих ефірів з лідерами думок);
  • безпечного середовища для нетворкінгу молоді в колі однодумців; 
  • воркшопів з розвитку кар’єри від експертів і роботодавців;
  • можливості отримати відповідь від віртуального кар’єрного консультанта;
  • трендів та порад для підготовки до роботи майбутнього;
  • а також поділитися викликами та ідеями щодо професійного розвитку. 

Крім цього на учасників чекають корисні призи за активність, знижки і безплатні можливості від компаній-партнерів, а найактивніші отримають статус  “Супер-друг” і матимуть доступ  до виняткових заходів та можливостей.

У боті вже відкрита можливість зареєструватися на найближчі події Career Hub. І 22.11 відбулася перша зустріч Спільноти “Відкриття молодіжної спільноти: Career Hub збирає друзів”, де молодь з України подискутувала на тему: “Як організувати роботу під час вимкнення світла?”, взяла участь у розіграші призів, познайомилися одне з одним  та надихнутися реальними історіями і досвідом кар’єрного розвитку випускників проєктів Career Hub, знайшли однодумців, “наловили” інсайтів і просто круто (корисно) провели вечір разом.  

Мені подобається спостерігати за активністю спільнот. Тому, побачивши інформацію про запуск спільноти молоді Career Hub, вирішила долучитись, оскільки розумію важливість регулярної комунікації та нетворкінгу, а також планую шукати можливості віддаленого працевлаштування в українських організаціях”,Марго, учасниця зустрічі “Відкриття молодіжної спільноти: Career Hub збирає друзів”

 

Долучитися і почати користуватися Сareer Hub Bot – https://t.me/CareerHubBot

 

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» — експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X