Career Hub запускає Каталог кар’єрних можливостей для молоді

Платформа Career Hub та експертна організація Центр “Розвиток КСВ”за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі Народонаселення та Міністерства молоді та спорту України в рамках ініціативи “Пакт заради молоді” створили Онлайн-каталог кар’єрних можливостей для молоді work.careerhub.in.ua. Це безкоштовна платформа, де у вільному доступі та в будь-який час усі охочі можуть знайти найактуальніші можливості від провідних роботодавців України. 

Каталог включає можливості на будь-який смак: програми практики та стажування, працевлаштування для молоді, освітні або волонтерські програми у різних регіонах. У каталозі вже доступні можливості від провідних компаній-підписантів всеукраїнської ініціативи “Пакт заради молоді”, зокрема KPMG, EY, lifecell, Декатлон Україна, Lactalis, Reikartz Hotel Group, Серв’є Україна та інших. Для користування каталогом необхідно перейти на сайт work.careerhub.in.ua, обрати можливість та відгукнутись на неї. Також можна відфільтрувати можливості за типом, регіоном, формою, графіком, тощо.

Компанії та організації можуть безкоштовно додавати власні можливості: вакансії, освітні проєкти, волонтерські програми тощо. Для цього необхідно заповнити форму реєстрації на сайті – work.careerhub.in.ua/account/add-poss та пройти верифікацію. Детальніше щодо каталогу: Тарас Деркач, координатор Career Hub, td@csr-ukraine.org, 044 292 02 48

___________

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: розробка буклетів та уроків про кар’єру для школярів “Карта професій“, ініціатива Пакт заради молоді-2020, програма розвитку навичок Skills Lab та надихаючі проєкти для школярів та молоді на тему планування кар’єри.

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X