Реєструйся на онлайн-тренінг «Автостопом по кар’єрі у сфері освіти»

Хочеш побудувати успішну кар’єру викладача/ки, або створити крутий навчальний курс, чи заснувати власну онлайн-школу, а можливо маєш ідеї, як покращити освітню систему в Україні? Тоді не пропусти тренінг, на якому фахівці/чині з різних освітніх напрямів поділяться крутими інсайтами, які допоможуть тобі в подільшій кар’єрі.
Коли: 29 липня 2021 року, 15:00 – 17:00
Де: онлайн (в ZOOM) або ж на виставці Future of Work (культурний центр Арт-Братислава, вул. Архипенка, 5 (метро Оболонь))
Спікер/ки: представники/ці провідних напрямків освіти: Управління освіти Шевченківського району м. Києва, ГС Освіторія, AIESEC, Департамент проф-технічної освіти України

На тренінгу ти дізнаєшся:

  • з чого розпочати цей кар’єний шлях
  • які знання та скіли є важливими
  • на якому етапі розвитку сфера освіти зараз в Україні, і які зміни чекати в майбутньому

Тренінг пройде в межах виставки Future of Work.  Участь безкоштовна за умови реєстрації та мотивації.

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X