Національний урок “Моє майбутнє в Україні” для 9-11 класів

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (платформа Career Hub) спільно з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) розпочали реалізацію шостого всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні»

Партнери проєкту: Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України. Інформаційні партнери: БФ «Благомай» та Журнал Однокласник.

Запрошуємо школи з різних регіонів до проведення національного уроку на тему: «Моє майбутнє в Україні» з 2 по 8 квітня 2021 року.  Урок допоможе учням 9-11 класів сформувати уявлення про професії майбутнього та зробити перший крок до свого професійного вибору. 

На уроці учні шукатимуть відповіді на питання про свої здібності, можливості, та чим вони хотіли б займатися у майбутньому. Молодь дізнається які професії існують сьогодні, та як вони зміняться протягом наступних років. А також підлітки познайомляться із проєктом “Моя кар’єра в Україні”, що цьогоріч пройде онлайн і охопить понад тисячу учнів та учениць.

Як приєднатися до проведення уроку?

  1. Зареєструйтеся на цій сторінці

  2. Перегляньте запис вебінару для вчителів про урок та проєкт “Моя кар’єра в Україні” на сторінці Career Hub у Facebook.

  3. Завантажте матеріали для уроку та проведіть його для учнів 9-11 класів у своєму закладі з 2 до 8 квітня.

  4. Надішліть звіт про проведення уроку у формі на сайті то 12 квітня, а також діліться результатами уроку у соцмережах із хештегом #mycareerua.

Серед педагогів, які заповнять форму після 16 квітня буде визначено переможців і вони отримають подарунки від організаторів.

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X