Всеукраїнський молодіжний форум “CAREER TALKS 3.0: НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІХУ”

Прагнеш побудувати успішну кар’єру в Україні? Хочеш почути практичні поради від ТОП-менеджерів? Тоді ця подія саме для тебе!

Реєструйся на «CAREER TALKS 3.0: НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІХУ» – найкрутіший ФОРУМ про успішний розвиток кар’єри! Форум відбудеться з 2 по 3 грудня 2019 року у м. Києві в рамках реалізації ініціативи «Український Пакт заради молоді-2020».

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Державна установа «Всеукраїнський молодіжний центр», Центр «Розвиток КСВ», платформа Career Hub та Фонд ООН у галузі народонаселення.

Генеральний бізнес-партнер: АТ «Райффайзен Банк Аваль». Навчальний партнер: n.cubator.

Інформаційні партнери: U-report, AIESEC в Україні.

ФОРУМ об’єднає лідерів думок, ТОП-менеджерів та активних молодих людей з усієї України, в тому числі через онлайн-трансляцію заходу для всіх регіонів країни. Ти дізнаєшся про найбільш актуальні ідеї, тренди та поради з розвитку навичок та кар’єри від реальних ТОП-менеджерів.

У програмі Форуму:

  • виступи топ-менеджерів про навички, що ведуть до успіху в кар’єрі у державному, громадському, міжнародному та корпоративному секторах, а також у підприємництві;
  • живе спілкування з експертами в малих групах на тему розвитку ключових навичок на думку молоді;
  • історії молоді про кар’єру в українських компаніях;
  • підписання Пакту заради молоді-2020 новими роботодавцями;
  • вирішення молоддю практичних кейсів від роботодавців;
  • можливості для молоді щодо практики/стажування/працевлаштування від компаній;
  • симуляційна гра роботи компанії.

Реєстрація відкрита до 17 листопада 2019 року (включно) за посиланням https://forms.gle/YXyKTnQUFqPLx4W69

На основі заповненої реєстраційної форми буде відібрано найбільш активних та мотивованих представників/ць молоді, які отримають лист-запрошення до 20 листопада.

Участь у Форумі безкоштовна. Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський молодіжний центр відшкодовують витрати на проїзд та забезпечують проживання для відібраних учасників з інших регіонів.

З будь-яких питань звертайтесь до Талінги Караваєвої, Міністерство молоді та спорту (044-287-24-57, kultmolodi@ukr.net) або Родіона Петрушевського, Всеукраїнський молодіжний центр (050-076-59-23).

Чекаємо на Тебе! Не пропусти можливість зробити крок назустріч своїй кар’єрі!

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X