Завантажуй виконання челенджів першого тижня!

 • ЧЕЛЕНДЖІ ПЕРШОГО ТИЖНЯ:

 • Подумай та напиши 7 речей, які надихають і мотивують тебе. Впиши цей перелік текстом нижче.
 • Обери одну із 7 надихаючих речей, зробити фото/відео-сторіз в інстаграмі із додаванням #мрійплануйінегальмуй та тегу сторінки @careerhub.in.ua. Скрін твого сторіз завантажуй тут.
  Accepted file types: jpg, jpeg, bmp, gif, png, pdf.
 • Прояви свою креативність та створи власний колаж “КАРТУ БАЖАНЬ”. У якості доказу завантажуй фото або картинку колажу тут. Як зробити карту бажань яскравою, ми розказуємо на каналі в Телеграм.
  Accepted file types: jpg, jpeg, bmp, gif, png, pdf.
 • Щоб стати успішним у кар’єрі, розпиши твої сильні і слабкі сторони, а також можливості та загрози, це називається SWOT-аналіз. Зроби його та завантажуй у форму на сайті, для зручності ми зробили для тебе шаблон.
  Accepted file types: doc, docx, pdf.
 • Скачати шаблон SWOT-аналізу
 • Щоб закріпити твої знання про емоційний інтелект зареєструйся на курс “Skills Lab: успішна кар’єра” на impactorium.org та подивися Лекцію 5 “Емоційний інтелект – топ-навичка спеціалістів Силіконової долини”. У форму на сайті завантажуй скріншот результатів пройденого тесту після цієї лекції.
  Accepted file types: jpg, jpeg, bmp, gif, png, pdf.
 • Зареєструйся на курс “Skills Lab: успішна кар’єра"

● Тобі від 16 до 25 років?

Тобі нудно і ти не знаєш чого хочеш?

Стресуєш через навчаня або роботу на карантині?

Хочеш налагодити життя, але не знаєш як?

Тоді челендж-марафон “Мрій. Плануй. І не гальмуй” саме для тебе!

Челендж-марафон допоможе тобі розвинути емоційний інтелект, сформувати навички з постановки цілей та ефективного планування, а також надасть заряд мотивації для досягнення мрій! 

1. Заповнюй анкету та додавайся до Telegram-каналу Марафону до 22 листопада 2020 року включно.

2. Протягом 3 тижнів (з 23 листопада до 13 грудня) отримуй корисну інформацію від експертів на тему розвитку емоційного інтелекту, психічного здоров’я, цілепокладання та планування майбутнього в Telegram.

3. Виконуй щотижневі челенджі та змагайся за круті призи: 100 футболок, блокнотів та екоручок, 10 вайтбордів та планерів, а також за головні призи – 3 смарт-годинники!

Детальна інформація у Положенні Марафону. Маєш питання – пиши на пошту nk@csr-ukraine.org або в Telegram – @Nadiia_Kyrychenko

Організатори челендж-марафону

Центр «Розвиток КСВ»

Фонд ООН у галузі народонаселення

Платформа Career Hub

Міністерство молоді та спорту України

X