Завантажуй виконання челенджів фінального тижня!

Встигни до 13 грудня 2020 року (23:59) 😉

  • ЧЕЛЕНДЖІ ТРЕТЬОГО ТИЖНЯ:

    Привіт! Готові до фінального тижня і нових завдань, які дозволять не тільки втілити плани у реальність, а ще й знайти нові ресурси і можливості реалізувати себе? Отже, зосереджено виконуємо останні челенджі марафону і завантажуємо сюди - ми їх оцінимо і додамо до попереднього рейтингу аби визначити переможців!
  • Як ви вже зрозуміли - чим більш конкретна мета і результати, до яких ви йдете, тим продуктивніше робота. Ми пропонуємо подивитися на нову або вже обрану професію під новим кутом. Скачуйте форму, оберіть три професійні сфери, які вам цікаві і дослідіть їх за нашими питаннями. Оберіть одну, яка відповідає вам найбільше і пропишіть, які знання і навички вам потрібно для неї прокачати. Заповнену форму завантажуйте на сайт.
  • Порівняння кар'єрних можливостей
  • Ви вже обрали професійну сферу і навіть навички, які потрібно вдосконалити. Щоб не забути про роботу над собою і надихнути себе - зробіть фото або відео-доказ початку роботи над позитивною трансформацією (почали читати професійну літературу, вчити мову, малювати, тренувати публічні виступи) і викладайте у соцмережі з тегом #МРІЙПЛАНУЙІНЕГАЛЬМУЙ і відміткою нашої сторінки @careerhub.in.ua. Скрін твого поста або сторіз стануть доказом виконання челенджу.
  • Щоб закріпити отримані знання і підготуватися до наступного челенджу, заходьте на вже знайомий курс “Skills Lab: успішна кар’єра” (https://impactorium.org/uk/courses/skills-lab-successful-career/) і подивіться лекцію 2 “Як потрапити на роботу мрії”. У форму на сайті завантажуй скріншот результатів пройденого тесту після цієї лекції.
  • Перейти до курсу “Skills Lab: успішна кар’єра"
  • Останній челендж і творче завдання - це створити резюме, яке закохає у вас з перших рядків. Ви можете як користуватися шаблонами різних платформ (ми надамо деталі у постах в телеграмі), так і створювати власне CV. Проявіть фантазію і креатив, демонструйте себе з кращого боку, дайте знати про всі навички і таланти. Свої шедеври завантажуйте у форматі DOCX або PDF на сайт.
  • Навіть автопілоту Тесли потрібні координати, нам так само. Коли знаєш хто ти, чого прагнеш і куди йдеш - з’являється ясність, сили, харизма і вектор. Щоб здобути такі цінні призи, створіть власне кредо, яке слугуватиме для вас опорою при будь якому рішенні в житті: - Я ... (ім’я) ... є (три найважливіші якості, яким ви готові відповідати на 100% - наприклад, впевнений/а, чесний/а, спокійний/а) ... чоловік / жінка-лідер, який/яка створює ... (Вкажіть головну цінність, яку ви прагнете створити у світі, наприклад, натхнення, любов, відкритість, радість тощо) ... у світі.

● Тобі від 16 до 25 років?

Тобі нудно і ти не знаєш чого хочеш?

Стресуєш через навчаня або роботу на карантині?

Хочеш налагодити життя, але не знаєш як?

Тоді челендж-марафон “Мрій. Плануй. І не гальмуй” саме для тебе!

Челендж-марафон допоможе тобі розвинути емоційний інтелект, сформувати навички з постановки цілей та ефективного планування, а також надасть заряд мотивації для досягнення мрій! 

1. Заповнюй анкету та додавайся до Telegram-каналу Марафону до 22 листопада 2020 року включно.

2. Протягом 3 тижнів (з 23 листопада до 13 грудня) отримуй корисну інформацію від експертів на тему розвитку емоційного інтелекту, психічного здоров’я, цілепокладання та планування майбутнього в Telegram.

3. Виконуй щотижневі челенджі та змагайся за круті призи: 100 футболок, блокнотів та екоручок, 10 вайтбордів та планерів, а також за головні призи – 3 смарт-годинники!

Детальна інформація у Положенні Марафону. Маєш питання – пиши на пошту nk@csr-ukraine.org або в Telegram – @Nadiia_Kyrychenko

Організатори челендж-марафону

Центр «Розвиток КСВ»

Фонд ООН у галузі народонаселення

Платформа Career Hub

Міністерство молоді та спорту України

X