Чотири роботодавці в Миколаєві долучились до підписання Пакту заради молоді-2020

Миколаїв, 17 липня – Під час завершення навчальної програми з розвитку бізнес-навичок для молоді «Skills Lab: власна справа» відбулось урочисте підписання «Пакту заради молоді-2020», що передбачає згоду представників бізнесу на співпрацю, консультування молоді, створення сприятливих умов для роботи та за можливості подальшого працевлаштування.

«Мені цікаво подивитися як мислить молоде покоління, як молоді люди бажають реалізувати себе в житті. Дуже подобаються освітні проекти, бачу за ними майбутнє. Я розглядаю можливість співпрацювати з молодими підприємцями, якщо будуть класні та креативні ідеї!» – прокоментував Владислав Малицький, підприємець, власник компанії з виробництва ковбасної продукції «Марка Малицького».

Серед компаній, які підписали Пакт:

  • ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод»
  • ПП «Малицький», ТМ «Марка Малицького»
  • ТОВ «Бріолайт»
  • ПП «ТК – Ренессанс»

«Програма Skills Lab допомогла налагодити співпрацю між успішними підприємцями та тими, хто тільки починає власну справу. Варто зазначити, що в Миколаєві тепер маємо і освітнього партнера – Асоціація «Інноваційний Кластер «Регіональний інноваційний ХАБ», яка теж доєдналась до підписання Пакту. Це хороша тенденція і ми звичайно готові підтримувати таку взаємодію, адже, таким чином, нам вдасться досягли спільної мети – працевлаштування молоді», – зазначила Юлія Болгак, менеджерка молодіжних проектів Центру «Розвиток КСВ».

Детальніше про ініціативу Пакту на сайті – careerhub.in.ua/pact-for-youth-2020

_________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для  стажування та першої роботи молоді, сприяти умови для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей до 2020 року.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X