CSR Ukraine та Група Метінвест ініціювали розробку карти професій для металургійної сфери

12.042019, Київ – CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ», та Група Метінвест підписали меморандум про співпрацю щодо кар’єрного розвитку в сфері металургії та гірничої справи. Спільно вони будуть розробляти карту професій для металургії та гірничої справи.

Розробити карту професій сторони мають намір вже в 2019 році. Мета проекту – об’єднати зусилля бізнесу та освітніх установ, щоб дати школярам і студентам більше знань про різноманітність професій в сфері металургії та гірничої справи. Карта розповість про навички, необхідні для покрокової побудови успішної кар’єри в сфері – починаючи зі школи і закінчуючи роботою в гірничо-металургійній компанії.

Цільова аудиторія проекту – школярі і студенти, батьки та викладачі. Для них будуть видані інформаційні буклети «Твоє майбутнє в сфері металургії» і «Твоє майбутнє в сфері гірничої справи». Також Центр розробить сторінку на сайті www.careerhub.in.ua  для широкого поширення інформації про гірничо-металургійний сектор. Крім цього буде розроблено серію профорієнтаційних уроків для учнів 5-10 класів про професії і кар’єру в сферах. На даному етапі 120 шкіл, з якими співпрацює Центр, вже готові до співпраці і список буде постійно розширюватися.

В.о. директора з персоналу та соціальної політики Групи Метінвест Олександр Пімкін:

– Ми живемо в епоху глобальних трансформацій, що характеризується розвитком штучного інтелекту і технологій, які дозволять автоматизувати або роботизувати багато процесів. Тому не тільки в Україні, але і у всьому світі будуть затребувані саме ті кваліфікації, які дозволять створювати щось нове. І для нас, як для бізнесу, дуже важливо розповідати дітям, що їхнє майбутнє буде успішним тільки в тому випадку, якщо вони будуть мислити інженерно, коли у них буде прагнення для творення, а не обслуговування чого-небудь.

 

Голова Правління «Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна:

– Сьогодні кожен третій учень обирає професію без урахування власних здібностей. При цьому діти не знають про різноманітність професій в гірничо-металургійній сфері і не розуміють, як правильно планувати свою кар’єру в цьому секторі. Цей проект допомагає зі шкільної лави розвивати наших дітей, а значить – розвивати Україну. Я вдячна нашому партнеру – Групі Метінвест – за можливість почати новий етап проекту «Карта професій», який дозволяє дітям краще орієнтуватися в сучасному світі і правильно обирати майбутню професію.

 

Довідка:

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюжку створення вартості – від видобутку залізорудної сировини до виробництва готової металопродукції. У структуру Групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. У 2018 році Група отримала $ 11,88 млрд виторгу, рентабельність по EBITDA склала 21%.

ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» – керуюча компанія Групи Метінвест.

Додаткова інформація доступна на сайті www.metinvestholding.com

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X