Нова онлайн-платформа Decided допомагає школярам знайти свою професію

Вища освіта – твій шанс на краще майбутнє! Та що, якщо цим шансом неправильно скористатися й опинитись лише з непотрібним дипломом від ЗВО? У пошуках свого призначення абітурієнти/ки тепер можуть скористатись DecidEd — платформою з аналізом спеціальностей в українських університетах.

З DecidEd абітурієнти/ки можуть індивідуально порівнювати спеціальності за обраними критеріями, базуючись на відгуках реальних студентів/ок. На сайті присутні як суб’єктивні (задоволеність навчанням, причини вибору спеціальності), так і об’єктивні фактори (наявність сучасних технологій, доступність програм мобільності).

Ось коротенька інструкція, як користуватись  платформою DecidEd:

  1. Переходь до цікавих тобі спеціальностей з головної сторінки;
  2. Досліди візуалізовану інформацію за результатами опитування студентів/ок та зверни увагу на питання, про які, можливо, не задумувався/лась раніше;
  3. Прочитай відгуки студентів/ок;
  4. А тепер — найголовніше! Оглянувши платформу, заповни форму фідбеку, аби сказати нам чи знайшов/ла ти бажану інформацію. Витративши лише 5 хвилин, ти отримаєш доступ до Decided гайду про практичні поради, як обрати кар’єру та знайти призначення;
  5. Підпишись у інстаграмі @decided.org.ua та Facebook, аби слідкувати за оновленнями.

Залишивши відгук про платформу, ти отримаєш гайд, який детально пояснює які кроки ти можеш зробити вже зараз, аби обрати кар’єру та спеціальність мрії. Ось уривок з гайду:

“Наша ситуація з затребуваними роботами буде змінюватись надзвичайно швидко. Довготермінові плани є не настільки важливими, як план наступних кроків, які ми можемо виконати в житті вже в найближчий час і сфокусуватись над розвитком кар’єрного капіталу (а це кількість і якість навичок, знайомств та кваліфікацій, що мають вплив на майбутнє працевлаштування).

Не віддавай весь час лише вивченню специфічної спеціальності! Університетське життя — найкращий час аби експериментувати. Займайся своїми хобі (пізніше можливо якраз вони допоможуть тобі знайти роботу), працюй над розвитком інтердисципліонарних навичок (скілів, які допоможуть тобі бути експертом в обох сферах і поєднувати ці знання). В близькому майбутньому найуспішнішими спеціалістами вважатимуться ті люди, які матимуть прокачані як технічні, так і соціальні скіли, і зможуть вбачати між ними зв’язок та на базі цього креативити!”

DecidEd прагне показати абітурієнтам можливості обрати кар’єру мрії, а університетам — прогалини для покращення якості навчання. Вже зараз DecidEd підвищує залученість молоді в сфері покращення освіти, адже в опитуваннях взяло участь більше 500 студентів/ок. Залишається спостерігати, як платформа ще допоможе розвинути здорову конкуренцію між ВУЗами:). Обирай майбутнє правильно разом з DecidEd!

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X