Десятикласники дізнались секрети кар’єри від топ-менеджерів Одеси

15 травня, Одеса – Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку організували зустріч для 50 десятикласників із трьох областей з провідними топ-менеджерами та успішними підприємцями Одеси. Зустріч відбулась в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Партнер заходу – ІMPACT Hub Одеса.

Регіональна зустріч об’єднала 50  фіналістів з Одеської, Херсонської та Миколаївської областей. Всього з регіону було надіслано 106 конкурсних заявок. Серед омріяних професій діти називали такі: вчитель, юрист, журналіст, веб-дизайнер, актор, підприємець тощо.

В ході знайомства діти відмітили, що участь у конкурсі дала їм змогу серйозно замислитися про своє майбутнє та дізнатися більше про  вибір професії.

З вітальним словом до фіналістів конкурсу звернулась Тетяна Колесник, менеджер з комунікацій «ПУМБ», розказала учням про важливість свідомого вибору професії та пошук можливостей дізнатися більше про майбутню професію, вищі навчальні заклади.  Менеджер проектів Career Hub Центру «Розвиток КСВ», Олена Воропай зазначила: «Позаду вже чотири зустрічі з фіналістами та топ-менеджерами, і ми бачимо, як зустрічі надихають молодих людей повірити у власні сили, щоб будувати успішну кар’єру в Україні».

В рамках мотиваційної дискусії «Лайфхак: як побудувати успішну кар’єру?» Андрій Омельченко, керуючий Одеським регіональним центром «ПУМБ», зазначив: «Обирати професійний шлях – це мати велике бажання навчатися та працювати в певній сфері. Якщо вам кажуть, що щось неможливо, не вірте на слово, ставте під сумнів неперевірену інформацію, шукайте відповіді самостійно, дійте та заявляйте про себе – це ключ до успіху». Елла Леус, директор компанії «Мастер-бух», член Національної спілки письменників України, побажала учням бути самостійними та цікавитися усім новим, розширяти свій кругозір.

Олексій Мухін, директор компанії Snap, підкреслив: «На своїй першій роботі я часто приходив до директора як до ментора і просив навчити та допомоги опанувати нові для себе вміння. Навчайтесь у спеціалістів своєї справи і не бійтеся звертатись за підтримкою». Олексій Скачков, власник ТОВ «Євротренд», засновник Digitalvender, розказав про ті якості, які повинен мати підприємець: бути комунікабельним професіоналом своєї справи, людиною дії, вміти знаходити інформацію, брати на себе відповідальність та ризикувати, отримувати задоволення від результату.

Після зустрічі для дітей була організована екскурсія у відділення ПУМБ, де десятикласники змогли більше дізнатись про професії у банку та поспілкуватися з експертами своєї справи. Приємною несподіванкою стала екскурсія до офісу компанії «Snap», де десятикласники стали учасниками креативного брейн-шторму з командою спеціалістів.

Вже 31 травня 2018 року відбудеться Всеукраїнська конференція з планування кар’єри у м. Києві, що стане для учасників Днем здійснення мрії про кар’єру, а вже 1 червня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром у обраній професії.

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X