Десятикласники у Харкові дізнались секрети кар’єри від топ-менеджерів

10 квітня, Харків – Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку організували зустріч 50 десятикласників з 4 областей з провідними топ-менеджерами Харкова. Зустріч Відбулась в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Партнери заходу – Молодіжна рада при Харківському міському голові та Соціальний Хаб «Студія 42».

На другу регіональну зустріч у Харкові 255 учнів з Харківської, Сумської, Полтавської та Луганської областей надіслали свої есе, із яких було відібрано 50 фіналістів-учасників заходу. Серед омріяних професій діти називали такі: лікар, вчитель, юрист, актор, пілот літка та навіть кіберслідчий.

В ході знайомства діти відмітили, що участь у конкурсі дала їм змогу серйозно замислитися про своє майбутнє та дізнатися більше про омріяну професію. «Проект «Моя кар’єра в Україні» має на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Вперше, завдяки підтримки ПУМБ, до проекту змогли долучитись регіони, і кожен десятикласник зміг переконатися, що мрії не можливі без дії, та дізнатися круті поради від відомих людей», – говорить Тарас Деркач, керівник Career Hub Центру КСВ.

Аліна Шеноголець, заступниця начальника відділу молодіжної політики управління молоді та спорту ХМДА, подякувала за організацію такого заходу і засвідчила готовність підтримувати такі важливі заходи і надалі.  В рамках мотиваційної дискусії «Лайфхак: як побудувати успішну кар’єру?» Тетяна Полтавська, керівник Північно-Східного регіонального центру банку ПУМБ, зазначила: «Наша компанія відкрита для молоді, навіть без досвіду роботи, адже навчити людину певним навичкам можливо, найголовніше, що ми шукаємо в своїх майбутніх співробітниках – це бажання розвиватись та зацікавленість у роботі в банківській сфері».

Ірина Тулякова,  менеджерка «Української академії лідерства» в Харкові,  відмітила: «Стати «супер героєм», який змінює світ, може кожен, головне вірити та захоплюватись своєю справою. Мрій! Дій! Надихай! – це гасло мого життя». Константин Дорофеєв, директор та власник ТОВ «Транспортна компанія Регіон», додав: «Сучасні молоді люди мають дуже багато можливостей для розвитку. Дізнайтеся більше про сферу, в якій бажаєте працювати, та не бійтеся помилятися».

Олег Хардін, директор та власник Групи компаній «ПРЕМ’ЄР СОКС», розказав про свій шлях та розвиток власної компанії – від амбітної мрії до створення більш ніж 300 робочих місць на власному виробництві: «Стати підприємцем – було моїм покликанням. Справжній підприємець має бути розсудливим, не боятися ризикувати та бути відповідальним».

Після зустрічі для дітей була організована екскурсія у відділення ПУМБ, де діти змогли більше дізнатись про професії у банку.

«Сьогоднішня зустріч надихнула не тільки дітей, а й всіх, нам вона ще раз довела, що наш Проект «Моя кар’єра в Україні» є необхідним для України», – говорить Альона Воропай, менеджер проекту Career Hub.

Наступні зустрічі з фіналістами конкурсу заплановані у Запоріжжі, Львові та Одесі. А 31 травня 2018 року – відбудеться Всеукраїнська конференція з планування кар’єри у м. Києві, що стане для переможців Днем здійснення мрії про кар’єру, а 1 червня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром у обраній професії!

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X