Десятикласники у Львові дізнались секрети кар’єри від топ-менеджерів

27 квітня, Львів – Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку організували зустріч 50 десятикласників із 8 областей з провідними топ-менеджерами та успішними підприємцями Львова. Зустріч відбулась в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Партнери заходу – Львівська облдержадміністрація та ІТЕА Hub Львів.

На четверту регіональну зустріч було відібрано 50  фіналістів з Львівської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської та Хмельницької областей. Всього з регіону було надіслано 200 конкурсних заявок. Серед омріяних професій діти називали такі: лікар, політик, юрист, прикордонник, журналіст та ін.

В ході знайомства діти відмітили, що участь у конкурсі дала їм змогу серйозно замислитися про своє майбутнє та дізнатися більше про  вибір професії.

З вітальним словом до фіналістів конкурсу звернулась Оксана Стоколос-Ворончук, заступник голови Львівської облдержадміністрації – «Щиро вдячна вам за вашу позицію, за розуміння як будувати країну». Уляна Лаврух, керівник львівської філії курсів ITEA розказала про можливості для молоді в рамках ІТ школи та про важливість участі в соціальних проектах. 

В рамках мотиваційної дискусії «Лайфхак: як побудувати успішну кар’єру?» Андрій Бордіян, керівник Львівського регіонального центру ПУМБ, зазначив: «Ви станете тими, ким хочете, якщо будете безупинно працювати над собою. Яку б професію ви не обрали, головне − робити свою справу якісно і на вищому рівні та завжди залишатися людьми». Ігор Войтович, голова Шевченківської міжрайонної медико-соціальної експертизи розказав про тонкощі роботи лікаря-хірурга і можливості для розвитку в професії. Ганна-Марія Тарасюк, керівник відділу в ІТ-компанії EPAM, поділилась секретами успіху в сфері ІТ та розповіла про особливості роботи в міжнародній компанії.

Софія Опацька, директор з розвитку УКУ, зазначила: «Сучасний світ дуже мінливий і швидкий, тому для того, щоб бути успішним потрібно постійно вчитися. Ми шукаємо людей, які мають лідерські якості та прагнуть змінювати цей світ на краще». Юлія Стефанюк, керуючий партнер проектів Just Lviv it, донесла до фіналістів правдиве розуміння бізнесу, важливість командної роботи та внутрішньої енергії людини на шляху до успіху.

Після зустрічі для дітей була організована екскурсія у відділення ПУМБ, де десятикласники змогли більше дізнатись про професії у банку та поспілкуватися з експертами своєї справи.   

Фінальна зустрічі з учасниками конкурсу відбудеться 15 травня в Одесі. 31 травня 2018 року – відбудеться Всеукраїнська конференція з планування кар’єри у м. Києві, що стане для переможців Днем здійснення мрії про кар’єру, а вже 1 червня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром у обраній професії!

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X