Десятикласники у Запоріжжі дізнались секрети кар’єри від топ-менеджерів

19 квітня, Запоріжжя – Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку організували зустріч 50 десятикласників з 4 областей з провідними топ-менеджерами та успішними підприємцями Запоріжжя. Зустріч відбулась в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Партнери заходу – Запорізький обласний центр молоді .

На третю регіональну зустріч було  відібрано 50  фіналістів з Запорізької, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Регіон став рекордсменом з кількості надісланих на конкурс заявок – 502 есе. Серед омріяних професій діти називали такі: лікар, вчитель, юрист, актор, кіберслідчий, гейм-дизайнер та ін.

В ході знайомства діти відмітили, що участь у конкурсі дала їм змогу серйозно замислитися про своє майбутнє та дізнатися більше про  вибір професії. «Кожна зустріч з фіналістами унікальна, але мотивація учасників в Запоріжжі  просто вражає. Завдяки підтримці ПУМБ до проекту змогли долучитись учні з найвіддаленіших сіл та містечок, діти  їхали з двома пересадками, просили родичів та знайомих відвезти їх на зустріч  і все заради того, щоб поспілкуватися з топ-менеджерами. Нам, як організаторам це дає ще більше впевненості, що майбутнє України – в надійних руках!», – говорить Олена Воропай, менеджер Career Hub Центру КСВ.

Наталія Власова, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, розказала власну історію пошуку своєї професії та побажала учасникам розвивати своє місто: «Майбутнє це ви – ми пишаємось мати таку активну та цілеспрямовану молодь».

В рамках мотиваційної дискусії «Лайфхак: як побудувати успішну кар’єру?» Олена Маслієнко, керівник Центрального регіонального центру ПУМБ, звернулась до молоді зі словами: «Важливо не боятися шукати саме свою професію та вкладати натхнення і любов в те, що робиш. Шукайте інформацію про цікаві для вас сфери, спілкуватися з людьми обраної вами професії та не бійтеся помилок, вони бувають у кожного, головне – не зупиняйтеся на шляху до своєї цілі!»

Ростислав Шурма, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь», зазначив: «В сучасному світі відбувається процес автоматизації, тому вже зараз можна виділити найголовніші компетенції, які будуть актуальні: творчий підхід до роботи, вміння аналізувати інформацію, вміння працювати в команді та лідерські якості. Це те, що буде цінуватися завжди».

Ольга Богуславська керуючий партнер тренінгової компанії «Альба», зазначила: «Буває так, що є люди, які нас не підтримують,  але насправді – все залежить лише від нас. Якщо боїтесь – не робіть, але якщо ви вже обрали шлях і почали діяти – не бійтеся, все вийде».

Олексій Чубенко, заступник молодіжного мера Запоріжжя додав: «Знайти час можна на все, в мене виходить поєднувати бізнес і громадську діяльність, сили надає те, що я знайшов свою справу».

Після зустрічі для дітей була організована екскурсія у відділення ПУМБ, де діти змогли більше дізнатись про професії у банку та поспілкуватися з фахівцями своєї справи.   

Наступні зустрічі з фіналістами конкурсу заплановані у Львові та Одесі. 31 травня 2018 року – відбудеться Всеукраїнська конференція з планування кар’єри у м. Києві, що стане для переможців Днем здійснення мрії про кар’єру, а 1 червня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром у обраній професії!

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X