#ДівчатаSTEM створили власний YouTube канал

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з компанією SAP в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM запустила YouTube канал, де у вільному доступі в будь-який час всі охочі зможуть переглянути відео із STEMзаходів.

На каналі вже доступні 14 відеозаписів із четвертої онлайн-конференції “Жінки в STEM: від мрії до дії”. Нагадаємо, що спікерками заходу виступили ТОП-надихаючі жінки менторської програми #ДівчатаSTEM 2019-2020 років. Це успішні жінки, які досягли успіху в IT, енергетиці, науці, астрономії, репродуктивній медицині, корпоративному управлінні, банківській сфері, бізнесі, консалтингу тощо.

Програма конференції включала в себе 4 сесії: STRATEGY – як планувати і досягати заплановано; TALENT – звідки беруться таланти та як їх розвивати; EMOTIONS – як керувати емоціями; MOTIVATION – де знайти своє натхнення і мотивацію.  Спікерки поділились своїми історіями успіху та розповіли про потенціал, який варто використовувати у сфері STEM.

Тому підписуйтеся на YouTube канал та насолоджуйтесь переглядом корисної інформації.

___________

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Конференція «Жінки в STEM: від мрії до дії»  щорічний захід менторської програми Дівчата STEM, що спрямований на збільшення спільноти жінок та дівчат, які захоплюються STEM (S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X