Дмитро Скорняков: Агросектор – найкраще місце для кар’єрного зростання

Дмитро Скорняков, Генеральний директор  «Харвіст Холдинг»

Чому потрібно працювати в Агро секторі?

Успіх країни безпосередньо пов’язаний з розвитком агропромислового комплексу. По-перше, сильний АПК – це безпека і незалежність держави. По друге – це робота для більшості сільського населення. По-третє – це постійний розвиток і вдосконалення технологій. Аграрний комплекс – це галузь, що найбільш динамічно розвивається у світі, незважаючи на те, що є найдавнішою. Їжа – перша і основна потреба людини. Тому, як би не змінювався світ, аграрний сектор був є і буде завжди. І щоб сільське господарство розвивалося і зміцнювалося потрібні розумні і талановиті працівники. Для професійного і особистого розвитку АПК надає безмежні можливості. Це те місце, де можна побачити результат своєї праці вже восени, якщо ти займаєшся рослинництвом. Тут немає межі досконалості. В аграрному секторі йде постійна робота над помилками – тільки так досягаються результати – в нескінченному пошуку і відкриттях. Це Найкраще місце для кар’єрного зростання, тому, що багато напрямків, а значить багато можливостей.

Що привело вас в сектор?

Сільське господарство стало справою мого життя зовсім випадково. Я ні на хвилину не пошкодував про прийняте шість років тому рішенні – очолити молоде аграрне підприємство. На знайомство з галуззю пішли роки і я продовжую вчитися кожен день. Знати все в сільському господарстві неможливо – його треба відчувати.

Що можете порадити молоді?

Не бійтеся експериментувати. Вибравши професію, випробуйте її і якщо ви зрозумієте, що вона не ваша – міняйте, не бійтеся. Одного разу, ви обов’язково знайдете справу, якою вам захочеться займатися. І тоді все вийде і результатом можна буде пишатися.

Що для вас в роботі найбільш цікаво, що драйвить щодня

Можливість реалізації нових проектів – від задуму, ідеї до працюючого заводу. Споглядання результатів своєї праці.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X