Dnipro Career Hub: безкоштовні кар’єрні консультації онлайн

Карантин – не привід зупинятися на кар’єрному шляху, а шанс переосмислити кар’єру! Професійне самовизначення, пошук роботи, розвиток кар’єри або кар’єрні кризи – в усіх цих питаннях можуть допомогти кваліфіковані кар’єрні консультанти. А зараз ця можливість стає ще більш доступною!

Центр «Розвиток КСВ» за підтримки GIZ запрошує всіх бажаючих мешканців Дніпра та області скористатися можливістю отримати безкоштовну кар’єрну консультацію онлайн від фахівців проекту Dnipro Career Hub. Все що потрібно зареєструватися на платформі – careerhub.in.ua/dnipro. Після реєстрації очікуйте на дзвінок або повідомлення від кар’єрного консультанта для узгодження зручної дати та часу для проведення консультації.

Кар’єрні консультанти Dnipro Career Hub – це фахівці з чималим досвідом роботи в HR-напрямку, психологічному консультуванні, коучингу, соціальній роботі. Вони пройшли інтенсивне навчання за спеціальним практичним курсом «Кар’єрне консультування», що побудований на основі передового німецького досвіду та особливостей ринку праці України. З переліком консультантів та їх спеціалізацією ви можете ознайомитися також на нашій платформі (careerhub.in.ua/dnipro).

У яких випадках буде корисною кар’єрна консультація?

  1. Пошук роботи (старт кар’єри без досвіду, зміна місця роботи, працевлаштування після довгої перерви, працевлаштування після 40 років тощо).
  2. Розвиток кар’єри (вертикальний кар’єрний розвиток, горизонтальний (професійний) кар’єрний розвиток, збільшення заробітної платні, початок власної справи тощо).
  3. Профорієнтація (профорієнтація молоді (вибір професії), зміна сфери професійної діяльності тощо).
  4. Кар’єрні кризи (втрата балансу між роботою та особистим життям, професійне вигорання, втрата сенсу роботи та задоволення від неї, конфлікти з керівництвом та колегами, вихід на пенсію тощо).

Довідки за телефоном +38 063 696 97 53 та електронною поштою dnipro@careerhub.in.ua

 

Про проект:

«Dnipro Career Hub: переосмислення кар’єри» – це проект, який реалізується експертною організацією CSR Ukraine за підтримки Німецької федеральної компанії GIZ, і має на меті створити в Дніпрі інноваційний простір неформальної освіти з розвитку кар’єри для населення області, зокрема для внутрішньо переміщених осіб. На базі хабу відбулося навчання на першому в Україні курсі підготовки кар’єрних консультантів і надано можливість отримати консультації з питань кар’єри, пройти тренінги з розвитку навичок працевлаштування і знайти бажану роботу.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X