Dnipro Career Hub: марафон групових кар’єрних консультацій

Для багатьох із нас сьогодні постають непрості питання: що робити завтра, що буде з нашими робочими місцями та кар’єрою? Але кожна криза – це можливість для переоцінки та визначення нових можливостей розвитку. Спеціалісти Dnipro Career Hub готові допомогти в цьому питанні та підтримати у часи змін.

Центр “Розвиток КСВ” за підтримки GIZ запрошує всіх охочих мешканців Дніпра та області на Марафон групових кар’єрних консультацій онлайн від Dnipro Career Hub! Ми прагнемо допомогти дніпрянам справитися зі стресом, переоцінити свої здібності та побачити нові можливості кар’єри в умовах стрімких змін на ринку праці.

Протягом 10 днів, з 21 до 30 квітня 2020 року професійні кар’єрні консультанти допоможуть вам заспокоїтись, відчути впевненість у завтрашньому дні та зрозуміти куди рухатись далі.

Участь безкоштовна. Реєструйтеся за посиланням  https://bit.ly/2XDuEF1 та очікуйте на запрошення за день до консультації. 

Розклад групових консультацій:

  • 21 квітня (18:30) – Тамара Шушкевич “Де знайти опори в період безсилля та втрати роботи”
  • 22 квітня (18:30) – Оксана Павленко “Як проявити себе в умовах кризи”.
  • 23 квітня (18:30) – Ольга Горошко “Ресурси для пошуку роботи”
  • 24 квітня (18:30) – Яна Трипільська “Як створити привабливе резюме та супровідний лист”
  • 25 квітня (18:30) – Ольга Бондар “Як жити в часи невизначеності та зберігати спокій”
  • 26 квітня (18:30) – Анна Сарана “Управління часом в умовах кризи”
  • 27 квітня (18:30) – Анжела Локшина “Як допомогти старшокласнику обрати професію”
  • 28 квітня (18:30) – Анна Канюченко “Онлайн співбесіда: як отримати роботу, не виходячи з дому”
  • 29 квітня (16:30) – Світлана Бистрицька “Робота з самооцінкою”
  • 30 квітня (18:30) – Тетяна Гаджун “Що варто враховувати приймаючи пропозицію від роботодавця”

Кар’єрні консультанти Dnipro Career Hub – це фахівці з чималим досвідом роботи в HR-напрямку, психологічному консультуванні, коучингу, соціальній роботі. Вони пройшли інтенсивне навчання за спеціальним практичним курсом «Кар’єрне консультування», що побудований на основі передового німецького досвіду та особливостей ринку праці України.

Додатково з переліком консультантів та їх спеціалізацією ви можете ознайомитися також на нашій платформі careerhub.in.ua/dnipro

Довідки за телефоном +38 063 696 97 53 та електронною поштою dnipro@careerhub.in.ua


Про проект:

«Dnipro Career Hub: переосмислення кар’єри» – це проект, який реалізується експертною організацією CSR Ukraine за підтримки Німецької федеральної компанії GIZ, і має на меті створити в Дніпрі інноваційний простір неформальної освіти з розвитку кар’єри для населення області, зокрема для внутрішньо переміщених осіб. На базі хабу відбулося навчання на першому в Україні курсі підготовки кар’єрних консультантів і надано можливість отримати консультації з питань кар’єри, пройти тренінги з розвитку навичок працевлаштування і знайти бажану роботу.

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X