Dnipro Career Hub: перші кроки та перспективи розвитку проекту

29 серпня 2019 року, м Дніпро – СSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та Дніпропетровський обласний центр зайнятості провели у прес-центрі ІA «Мост-Днепр» прес-конференцію щодо відкриття перших в Україні безкоштовних курсів кар’єрних консультантів в рамках пілотного проекту Dnipro Career Hub. Пройти унікальні заняття виявили бажання 105 кандидатів, з яких організатори оберуть 15 вмотивованих учасників.

Ініціатори проекту експертна організація CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ»  за підтримки Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проекту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб». Партнери проекту: Державний центр зайнятості та Дніпропетровська обласна рада.

Конференцію відкрила Марина Саприкіна, Голова правління СSR Ukraine: «Dnipro Career Hub: переосмислення кар’єри» – унікальний для України проект зі створення можливостей для розвитку кар’єри, і пілотним містом для його реалізації став саме Дніпро. Для мешканців міста буде доступний ряд безкоштовних послуг для старту і розвитку кар’єри молоді та дорослого населення, зокрема для внутрішньо переміщених осіб. В межах проекту ми запускаємо курси для кар’єрних консультантів. Це означає, що будь-яка людина, яка знаходиться в пошуку свого призначення, хоче отримати інформацію про стан та перспективу певних професій на ринку праці, може прийти в Career Hub і безкоштовно отримати послуги з кар’єрного консультування».

Заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко розповіла щодо актуальності проекту для регіону:  «Станом на 1 серпня поточного року в нашій області на обліку перебувають 22,3 тис. Зареєстрованих безробітних. Майже 70% з них – жінки, а 80% – це люди з вищою освітою. На даний момент ми маємо 7,5 тис. вакансій. Однак відсоток незареєстрованих безробітних значно вищий. Також майже 29% від загального числа безробітних це молодь до 35 років. І для них проблематично працевлаштуватися, тому що роботодавець хоче бачити молодого і в той же час досвідченого співробітника»

Керівник платформи Career Hub в СSR Ukraine Тарас Деркач розповів про курс підготовки кар’єрних консультантів: «Для більш глибокого контакту з людьми різного віку та досвіду консультанту потрібно володіти набором спеціальних інструментів. Їх практичне освоювання передбачає програма навчання кар’єрних консультантів, що складається з 10 повноцінних тренінгів та 40 годин практичної роботи з надання консультацій. 10 вересня відбудеться відбіркова зустріч з кандидатами. А навчання ми почнемо вже в кінці вересня.

Середній вік тих, хто зареєструвався на навчання на кар’єрного консультанта, становить 40 років, і в 86%. Також з вересня розпочне роботу Dnipro Career Hub на базі Дніпровського центру професійно технічної освіти. Першими заходами будуть майстер-класи зі старту та розвитку кар’єри від HR-спеціалістів підприємств. Відвідувачі  зможуть не тільки отримати корисну інформацію про стажування і вакансії, а й спробувати себе у вирішенні кейсів та представити рішення роботодавцям.  А вже в жовтні відвідувачі хабу зможуть зареєструватися на індивідуальну зустріч з кар’єрним консультантом.

Деталі про проект на сайті careerhub.in.ua на сторінці www.facebook.com/DniproCareerHub, у разі запитань пишіть на адресу dnipro@careerhub.in.ua

________________________

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

 

«Dnipro Career Hub: переосмислення кар’єри» – це проект, який реалізується експертною організацією CSR Ukraine за підтримки Німецької федеральної компанії GIZ, і має на меті створити в Дніпрі інноваційний простір неформальної освіти з розвитку кар’єри для населення області, зокрема для внутрішньо переміщених осіб. На базі хаба відбудеться навчання на першому в Україні курсі підготовки кар’єрних консультантів і відповідно буде можливість отримати консультації з питань кар’єри, пройти тренінги з розвитку навичок працевлаштування і знайти бажану роботу. www.careerhub.in.ua/dnipro

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X