Дніпро став третім містом в якому відкрилась майстерня з розвитку навичок майбутнього «Skills Lab: успішна кар’єра та власна справа»

Дніпро, 30 жовтня 2018 року – Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України відкрили в Дніпрі програму безкоштовних майстер-класів «Skills Lab» у двох напрямах: успішна кар’єра та власна справа, яка реалізовується у рамках ініціативи “Український пакт заради молоді 2020”. Проект підтримав молодіжний центр «Освіторіум», на базі якого будуть проводитись всі зустрічі з компаніями та спікерами/ками.

Учасників та учасниць Skills Lab привітали організатори та партнери, а також представники/ці компаній-підписантів Українського пакту заради молоді 2020. Представниця Фонду ООН в галузі народонаселення Наталя Мартиненко, яка займається молодіжною програмою, зазначила: «UNFPA є провідною агенцією ООН в Україні та світі, що визначає як один з пріоритетів – покращення життя молоді у більш ніж 150 країнах світу. «Skills Lab: успішна кар’єра та власна справа» спрямований на те, щоб допомогти молоді отримати сучасні знання та практичні навички, які допоможуть їм стати успішними у професійному житті або започаткувати власну справу».

Анастасія Такашева, заступниця директора молодіжного центру «Освіторіум» також звернулася до молоді: «Сьогодні ми даємо вам ті інструменти, які є додатковими до навчання в університетах. Ваше завдання – взяти максимум для себе, а двері нашого центру відкриті для молоді завжди».

За даними опитування EY “Найкращий роботодавець” 2017, 35% випускників ВНЗ вважають, що мають недостатній рівень знань та навичок для працевлаштування. Про це відмітила Анна Аранжій, менеджерка Career Hub Центру «Розвиток КСВ», і додала: “Ми співпрацюємо з бізнесом, державою та молодими людьми, щоб спільно вирішити проблеми працевлаштування молоді, їхнього кар’єрного розвитку та підвищення конкурентноздатності. Тому ми розробили програму Skills Lab – ініціатива з розвитку сучасних навичок для успішного працевлаштування молоді та розвитку підприємництва, яка у першу чергу орієнтована на студентів професійно технічних закладів та ВНЗ у регіонах».

Для учасників кураторка програми у Дніпрі Тетяна Мала розповіла про формат програм та організаційні складові подальшої роботи протягом 2 місяців.

З мотиваційною промовою для учасників виступила керівниця компанії «Віск» Анна Конжедо. Вона розповіла про співпрацю в рамках Пакту та програми, які розвиває компанія для молоді у її кар’єрному розвитку. Також вона підкреслила актуальність Skills Lab та її практичну значущість у побудові кар’єри, а також готовність компанії провести майстер-клас для учасників. Молоді підприємці, засновники маркетингової компанії «TMC group» Ілля Крабовський та Микита Туманський поділилися своїми «факапами» у започаткування власної справи та шляхами їх подолання.

По закінченню зустрічі учасники написали «листи в майбутнє», де описали власні очікування та побажання собі, які вони зможуть прочитати в кінці програми. Перші заняття відбудуться 3 та 6 листопада в молодіжному центрі «Освіторіум». Організатори запрошують компанії до участі в тренінгах в якості спікерів та менторів. Серед компаній, які вже залучилися до проекту в Дніпрі: Lifecell, Syngenta, Укртелеком.

З питань проекту звертайтесь до координаторки Skills Lab Анни Аранжій, Центр «Розвиток КСВ», 044 292 0248, aa@csr-ukraine.org або координаторки Skills Lab у Дніпрі Тетяни Малої, 0963805488, 0662854299, tatianamalaya19@gmail.com

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Серед основних досягнень Центру – щорічний Конкурс кейсів з Цілей сталого розвитку, Пакт заради молоді, Карта професій й спільнота Кар’єра мрії, щорічний Форум «Бізнес і університети», проект ДівчатаSTEM тощо. В рамках своєї діяльності Центр співпрацює з Міністерствами, міжнародними організаціями, компаніями.  

Детальніше: www.csr-ukraine.org та www.facebook.com/CSRUkraine

Результати ініціативи «Пакт заради молоді-2020» за два роки: 108 компаній підписали, а в рамках ініціативи реалізовано 11 WOWфорумів, 20 зустрічей з роботодавцями та видано ряд практичних публікацій для молоді, які доступні на сайті  сайті www.careerhub.in.ua».  

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X