«Дослухайся до себе і не забувай давати собі перерву» — Раїса Спрогіс

До 1 серпня в Києві проходить виставка «Future of Work». Там про майбутнє галузей, популярні та високооплачувані професії майбутнього, про тренди на ринку праці та як їм відповідати. 

Раіса Спрогіс, Employer Brand Manager Альфа-Банку Україна, що долучився до підтримки виставки вважає, що попереду нас чекає щось цікаве та можливо наразі неосяжне, та щоби в цих умовах досягти успіху, найголовніше — чути свої бажання.

“100 років тому людство не могло назвати точну кількість планет Сонячної системи, при цьому всі заздалегідь знали, хто чим буде займатися.

Наразі все діаметрально протилежно, позаяк наука розвинулася, а у людей з’явилася можливість обирати собі місце роботи. Що буде ще через 100 років, майже неможливо уявити, і в цьому полягає суть всього.

Є ймовірність того, що більшість фізичної праці на себе заберуть машини, залишаючи людям розумову діяльність.

І хто зна, можливо так і буде, адже з кожним роком людство розвивається все швидше і швидше. Але мені здається, що в цій веремії важливо пам’ятати про головне: дослухайся до себе і не забувай давати собі перерву. Тоді все буде добре”.

__________

Виставку Future of Work організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України.

Бізнес-партнери: OLX Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Альфа-Банк, Nestlé, ELEKS, Нова пошта.

Партнери: Isobar Ukraine, TUMO Kyiv, УТОГ, УТОГ Сервіс, Державна служба зайнятості, Live-sound, ІТ.Integrator, Жіночий консорціум України, Патрульна поліція, Уроки Медитації, Дім Роботів, UniExo, UReport Ukraine, Inventor, CamTouch, Інноваційні Освітні Рішення.

Медіапартнери: Na chasi, Mind.ua, INSCIENCE, CreativityUA, Соцпортал.

Інфопартнери: Або – Агенція медійного росту, America House Kyiv, AIESEC in Kyiv, Твій простір можливостей, БУР, Українська асоціація студентів, Українська асоціація молодіжних рад, Студентська рада КПІ.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X