“Мрій. Плануй. І не гальмуй!” – челендж-марафон, який виведе молодь з карантинної невизначеності

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», платформа Career Hub за підтримки  UNFPA Ukraine, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні організовують 3-тижневий Всеукраїнський челендж-марафон для молоді “Мрій. Плануй. І Не Гальмуй”. Партнер Марафону – Міністерство молоді та спорту України. 

Запрошується молодь віком 16 – 25 років з різних регіонів України. Реєстрація на сайті careerhub.in.ua/challenge триває до 22 листопада 2020 року включно. 

Згідно з новим дослідженням “The Implications of COVID-19 for Mental Health and Substance Use”, понад 12% опитаних підлітків та 53% дорослих відчувають занепокоєння, депресію чи стрес, пов’язані з пандемією. Карантин негативно впливає не тільки на психічне здоров’я молоді, але і на її мотивацію, бажання розвиватися та реалізувати себе у професійній сфері.

Челендж-марафон “Мрій. Плануй. І не гальмуй” допоможе молоді розвинути емоційний інтелект, сформувати навички з постановки цілей та ефективного планування, а також надасть заряд мотивації для досягнення мрій. 

Протягом 3 тижнів (з 23 листопада до 13 грудня 2020 року) в Telegram-каналі Марафону  (https://t.me/dream_plan_challenge) учасники отримуватимуть корисну інформацію та щотижневі челенджі, які відповідатимуть темам:

  1. розвиток емоційного інтелекту та психічного здоров’я;
  2. цілепокладання та планування майбутнього;
  3. реалізація планів та продуктивність.

За допомогою цих завдань молодь може краще зрозуміти свої бажання, розвинути навички та провести карантин із користю. Також щосереди відбуватиметься онлайн зустріч, де експерти оглядатимуть теми тижня та відповідатимуть на питання учасників та учасниць. 

Після виконання кожного челенджу, необхідно буде завантажити підтвердження та отримати бали. Результати Марафону будуть опубліковані на сайті careerhub.in.ua/challenge та у соціальних мережах. Учасники з найбільшою кількістю балів отримають круті призи від Організаторів: футболки, блокноти та екоручки, 10 найактивніших – вайтборд для планування та блокнот-планер, а три переможці отримають головний приз – смарт-годинник.

За детальною інформацією щодо Марафону звертайтесь до Надії Кириченко, Центр “Розвиток КСВ”, nk@csr-ukraine.org.

_______

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя у 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X