Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ), Міністерством освіти і науки України та Міністерствовом культури, молоді та спорту України розпочинають реєстрацію на п’ятий всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Найвмотивованіші автори_ки будуть запрошені на регіональні зустрічі в одному з  шести міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Маріуполі. На заходах учасники дізнаються більше про те, як втілити їхні кар’єрні плани у життя. А також зустрінуться із провідними керівниками/цями місцевих компаній і обговорять майбутнє банківської сфери та професії.

У фіналі кращі учасники з регіональних відборів візьмуть участь у національній події у Києві. Де познайомляться та зможуть провести день зі своїми кумирами!

Більше деталей можна дізнатися у положенні про проведення конкурсу!

З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до координаторки проекту Мар’яни Дроняк, info@careerhub.in.ua, (044) 292 02 48, +38 093 835 6228

Зустрічі регіональних переможців проєкту: 

Київ – зустріч відбудеться 20 лютого (Київська, Чернігівська, Житомирська, Вінницька та Черкаська області)

Львів – зустріч відбудеться 5 березня  (Львівська, Волинська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Закарпатська та Хмельницька області)

Запоріжжя – онлайн-зустріч відбудеться 21 травня (Запорізька та Дніпропетровська області)

Харків – онлайн-зустріч відбудеться 26 травня (Харківська, Сумська, Полтавська та Луганська області)

Маріуполь – онлайн-зустріч відбудеться 29 травня (Маріуполь, Донецька область)

Одеса – онлайн-зустріч відбудеться 3 червня (Одеська, Миколаївська, Херсонська та Кіровоградська області)

Дати Всеукраїнської конференції у Києві будуть оголошені найближчим часом. 

ПРО ПРОЕКТ “МОЯ КАР’ЄРА В УКРАЇНІ”

Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком вже п’ятий рік поспіль реалізують проект “Моя кар’єра в Україні” та проводять для десятикласників конкурс есе на тему “Моя майбутня професія: планування та розвиток”.

За цей час школярі з усієї України надіслали нам понад 3000 мотиваційних есе, а більше ніж 700 переможців стали учасниками зустрічей з керівниками українських компаній, організацій та органами державної влади.

З переможцями зустрічалися топ-менеджери компаній ПУМБ, Microsoft, 1+1 медіа, UKRSIBBANK, Miratech Group, МАУ, D.TEK, Енергоатома, Projector, Видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», керівництво Національної поліції України, Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Фонду ООН у галузі народонаселення та багато інших відомих українців.

agreement

Конкурс мотиваційних есе: «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

question

Регіональні зустрічі переможців у шести містах: Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Одеса та Маріуполь 

customer

Фінальна всеукраїнська конференція з топ-менеджерами “Моя кар’єра в Україні” 

meeting

День з успішною людиною (керівником компанії, організації або державних органів)

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНКУРС

ПЕРЕМОЖЦІ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ

  • Бадлюк Тарас Володимирович, Ліцей-інтернат № 23 “Кадетський корпус” з посиленою військово-фізичною підготовкою, місто Київ
  • Басюк Марія Сергіївна, Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району міста Києва, місто Київ
  • Бондарець Дарина Олександрівна, Сінгурівська ЗОШ I-III ст. Село Сінгури, Житомирський район, Житомирська область
  • Буткевич Ілля Олександрович, Спеціалізована школа №135 м. Києва Київ
  • Власова Аріна Сергіївна, Спеціалізована школа 53 Київ
  • Вознюк Яна Артемівна, ОНЗ Гребінківський НВК, Гребінки
  • Гадуп’як Анастасія Андріївна, ЗОШ № 6, місто Бориспіль
  • Гедз Вікторія Русланівна, Калинівська ЗОШ №2-гімназія місто Калинівка
  • Герасименко Артем Васильович, Дягівський ЗЗСО I-III ступенів, село Волосківці
  • Гоцківська Тетяна Володимирівна, Бориспільська ЗОШ №6 м. Бориспіль
  • Гребеннікова Наталія Дмитрівна, Лисянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 смт. Лисянка
  • Гринюк Варвара Олександрівна, ОНЗ Гребінківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів” – ДНЗ Гребінки
  • Гуль Тетяна Володимирівна, Спеціалізована школа № 139 з поглибленим вивченням математики, м. Київ
  • Гутник Анастасія Олегівна, ОНЗ Гребінківський НВК Гребінки
  • Дорошенко Владислав Олександрович, Державний навчальний заклад “Черкаський професійний ліцей” м Черкаси
  • Дорошенко Юлія Олегівна, БЗШ N°5, м. Біла Церква
  • Єрофеєва Дар’я Олексіївна Бориспільський навчально-виховний комплекс “Гімназія “Перспектива”- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” імені Володимира Мономаха, Бориспіль
  • Єрьоміна Владислава Володимирівна школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району міста Києва, місто Київ
  • Інгульська Діана Анатоліївна, ОЗНЗ “Ківшоватський НВК “ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ”, с. Ківшовата Таращанський район
  • Кічула Надія Петрівна Черкаська ЗОШ √24 1-3ступенів, м. Черкаси
  • Кіянова Катерина Сергіївна, Гімназія №172 “Нивки” Київ
  • Клименко Юлія Володимирівна Комунальний заклад “Борзнянська спеціалізована школа-інтернат із поглибленим вивченням окремих предметів і курсів” Чернігівської обласної ради, с. Забілівщина
  • Коваль Анастасія Валентинівна, Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Городище
  • Коса Вікторія Віталіївна КЗ “Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Чернігівської обласної ради, м. Чернігів
  • Кремінська Лада Борисівна, Гімназія №153 ім. О.С.Пушкіна, Київ
  • Кривенко Роксолана Русланівна Комунальний Заклад “Якушинецький ліцей”, с. Якушинці
  • Криховецька Дар’я Олександрівна, Маловільшанський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок” с. Мала Вільшанка
  • Кустенко Наталія Михайлівна, Степанівський міжшкільний навчально- виробничий комбінат, с. Киселівка
  • Кусь Ліна Вікторівна, Лугинська гімназія смт Лугини
  • Лагодіч Вікторія Сергіївна, КЗ «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецьцої сільської ради об`єднаної територіальної громади Черкаської області, село Степанці
  • Луголообі Едуард Байїндович Ліцей-інтернат №23 “Кадетський корпус” м. Київ
  • Любінецька Вікторія Олексіївна, Гуманітарна гімназія №1 імені Миколи Івановича Пирогова ВМР Вінниця
  • Марченко Карина, Комунальний заклад “Борзнянська спеціалізована школа-інтернат із поглибленим вивченням окремих предметів та курсів” Чернігівської обласної ради, Місто Борзна
  • Марченко Юлія Миколаївна, Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 с.Валява
  • Мельниченко Владислав Костянтинович, Черкаська медична академія Місто Черкаси
  • Мельнічук Катерина Антонівна, БЗШ №3 ім.Т.Г. Шевченка місто Біла Церква
  • Моркотун Ангеліна Сергіївна, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 м.Бердичева Житомирської області, місто Бердичів
  • Мотрук Катерина Андріївна, СЗШ I-III ст №2 смт Крижопіль
  • Олексієнко Денис Сергійович, Білоцерківська спеціалізована школа I-III ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Біла Церква
  • Петюшенко Святослав Олегович, Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права, м. Житомир
  • Підгородецька Олександра Олександрівна, Ліцей №21 податкової та рекламної справ, м. Київ
  • Плакса Олександра Віталіївна, Мар`янівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мар`янівка
  • Поточевська Варвара Олександрівна Черкаський фізико—математичний ліцей Черкаси
  • Приходько Карина Ігорівна, Острійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Село Острійки
  • Рибак Михайло Вікторович, Комунальний заклад «Вінницький технічний ліцей» Вінниця
  • Саражинський Богдан Олександрович, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Білоцерківської міської ради Київської області, місто Біла Церква
  • Сидорук Олександра Сергіївна, НВК:ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №1, Хмільник
  • Силенко Таміла Петрівна, Линовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Линовицької селищної ради Прилуцького району Чернігівської області, смт. Линовиця
  • Сухомлин Катерина Сергіївна, ОЗНЗ “Ківшоватський НВК “ЗОШ l – lll ступенів – ДНЗ”, Ківшовата
  • Усольцева Анастасія Миколаївна, Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Фастів
  • Фурдецька Анна Іванівна, Маловільшанський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок” с. Бакали
  • Чижова Анастасія Олексіївна, Бориспільський академічний ліцей, місто Бориспіль
  • Чхало Анастасія Олексіївна, Державний навчальний заклад “Черкаський професійний ліцей” місто Черкаси
  • Шевченко Едуард Романович Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, м. Городище
  • Шкорба Анна Василівна, НВК “ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ” с.Сьомаки село Хутори Кривошиїнецькі, Хмільницький район
  • Штільгойз Олександр Леонідович, Ліцей #25 місто Житомир
  • Шутенко Анастасія Василівна, Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області, смт Лугини
  • Ямпольська Даніела Богданівна, Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №18, Біла Церква
  • Яріз Марія Віталіївна ЗОШ №8, м. Бориспіль
  • Ящук Ярослава Юріївна, НВК 167, м. Київ
  • Беца Ольга Михайлівна, УЗСШІ з ПВОП 
  • Бовгира Олена Олексіївна, Берестівський ЗЗСО
  • Боль Катерина Володимирівна, ЗОШ№12
  • Вайда Софія Мирославівна, Перечинська гімназія 2-3 ступенів суспільно-гуманітарного напрямку
  • Варениця Владислав Вікторович, Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Василевська Анастасія Володимирівна, Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка
  • Вознюк Анна Анатоліївна, Львівська правнича гімназія
  • Гончар Валерія Миколаївна, ЗОШ І-ІІІ ст.с.Гвіздівці
  • Горбацьо Соломія Іванівна, ліцей “Галицький” ЛМР
  • Гребенюк Анна Олександрівна, Нетішинський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей».
  • Гуцик Софія Ярославівна, Княгининівський ліцей
  • Давидюк Станіслав Олегович, Княгининівський ліцей
  • Денисюк Софія Олександрівна, Крупецький ліцей
  • Дудчак Назар Романович, Рівненський НВК “Колегіум”
  • Дулеба Юлія Володимирівна, Чернівецький філософсько-правовий ліцей №2
  • Ерл-Ружицький Ян Ростиславович, ССЗШ №1
  • Іващук Ірина Миколаївна, Козинський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів-колегіум” Козинської сільської ради
  • Кільбасович Остап Тарасович, Давидівський опорний ЗСО ім.Т.Г.Шевченка
  • Кіричук Ярослава Антонівна, Княгининівський ліцей Волинської обласної ради
  • Козакевич Софія Богданівна, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
  • Козубаш Софія Ігорівна, Івано-Франківський центр дитячої та юнацької творчості
  • Корець Дарина Віталіївна, Нововолинський ліцей №8
  • Крупко Катерина Михайлівна, Сварицевицький опорний загальноосвітній заклад середньої освіти
  • Кузів Андрій Ігорович, Ліцей “Львівський”
  • Кузьмин Надія Петрівна, Саджавський ліцей
  • Кузьмич Олеся Андріївна, Павлівський ліцей Волинської області
  • Ланик Мар‘яна Юріївна, Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа 1ступеня, гімназія» імені Героя України С. М. Бондарчука
  • Лахманова Катерина Юріївна, КЗ “Нововолинський ліцей №1 Нововолинської міської ради Волинської області”
  • Ліщук Дмитро Васильович, Баговицький ліцей
  • Мадяр Яна Миколаївна, Павлівський ліцей Волинської області
  • Мартинова Ангеліна Михайлівна, Вараська ЗОШ №5
  • Марценюк Юлія Андріївна, Павлівський ліцей Волинська область
  • Мацан Вікторія Олександрівна, ЗЗСО “Ліцей №7 міста Ковеля”
  • Миронюк Дарина Михайлівна, НВК”СЗОШ, ліцей “Успіх”
  • Мудрик Софія Андріївна, Радивилівський навчально-виховний комплекс “Школа№1-гімназія”
  • Островська Олександра Сергіївна, Кам’янець-Подільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області
  • Писюк Софія Петрівна, Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Попчук Дмитро Сергійович, Клеванський ліцей №2
  • Прихідько Неля Юріївна, Сокальська ЗШ I-III ст. №5 Сокальської районної ради Львівської області
  • Пуганова Ольга Володимирівна, Кобаківський ліцей ім. Марка Черемшини
  • Рока Анастасія Сергіївна, Берестівського ЗЗСО
  • Саюк Юліана Володимирівна, Дубенська гімназія #2
  • Стецьків Анастасія Русланівна, Спеціалізована СШ 8 з поглибленим вивченням англійської мови
  • Ступакова Дар’я Сергіївна, Чернівецька спеціалізовна школа І-ІІІ ступенів № 22
  • Тембуровська Каріна Олексіївна, Рівненська загальноосвітня школа I – III ступенів №11 Рівненської міської ради
  • Ткачишин Влада-Анастасія Миколаївна, Івано-Франківський центр дитячої та юнацької творчості
  • Тофан Юліана Степанівна, Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Ушол Дарина Олексіївна, Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5
  • Хвалько Роман Олександрович, Володимирецький районний колегіум
  • Христан Діана Мирославівна, Саджавський ліцей
  • Хурсяк Тарас Володимирович, Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  • Чабан Олександра Володимирівна, Шумський ліцей
  • Черній Діана Юріївна, Ярмолинецький НВК ” ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 і гімназія”
  • Чикалюк Віра Зорянівна, Державний професійно-технічний навчальний заклад “Камінь-Каширське вище професійне училище”
  • Шевчук Аліна Володимирівна, Великоберезовицька ЗОШ I-III ступенів
  • Шимків Надія Віталіївна, Львівська правнича гімназія
  • Шостак Діани Анатоліївни, Нетішинського НВК “Загальноосвітня школа 1-2 ступенів та ліцей”
  • Шпаченко Анастасія Андріївна, Навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія”
  • Ядчишина Дарія Романівна, НВК 26
  • Яцків Андрій Дмитрович, Богородчанська ЗОШ
  • Абаза Анастасія Ігорівна, Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт» Вільнянської районної ради Запорізької області
  • Акун Ірина Андріївна, Криворізький навчально-виховний комплекс №81
  • Алієва Аміна Наміківна, КЗ ЗСО “Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.”
  • Батяєва Вікторія Ігорівна, Запорізький навчально-виховний комплекс №67
  • Бауманн Мішель Андреасівна, Криворізька гімназія 127
  • Берсеньова Ніколіна Михайлівна, Чкаловський НВК І-ІІІ ст.ім.Ф.Конюхова
  • Біченко Дар’я Петрівна, Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт» Вільнянської районної ради Запорізької області
  • Блискунова Поліна Павлівна, Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт» Вільнянської районної ради Запорізької області
  • Великодна Марія Юріївна, Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт» Вільнянської районної ради Запорізької області
  • Волкова Поліна Олександрівна, Академічний ліцей
  • Гараздюк Анастасія Анатоліївна, КЗ “Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.М.А.Шаламова” Михайлівської районної ради Запорізької області
  • Гобрбач Марина Олександрівна, Запорізький багатопрофільний ліцей №99
  • Голубенко Юлія Андріївна, Ганнівський НВК І-ІІІ ступенів
  • Грибеньков Едуард Олександрович, Опорний навчальний заклад Нововасилівський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад “Гармонія”
  • Губенко Анастасія Володимирівна, КЗ ” Царичанська ЗОШ I-III ступенів ” Царичанської селищної ради
  • Жирова Єлизавета Денисівна, Комунальний заклад освіти “Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю”
  • Закружецька Катерина Оленксандрівна, Запорізький багатопрофільний ліцей 99
  • Здорик Дар’я Володимирівна, КЗ”Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1″ВРР ЗО
  • Івахно Вікторія Євгенівна, Комунальний опорний заклад освіти “Кислянська ЗШ І-ІІІ ступенів” Зайцівської сільської ради
  • Кабатова Ангеліна Вікторівна, Комунальний заклад “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело” ЗОР
  • Кірчев Павло Вікторович, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Мелітопольської міської ради Запорізької області
  • Кісенко Вадим Володимирович, Криворізька ЗШ 103
  • Кобець Іван Андрійович, Криворізький покровський ліцей
  • Кобєлєва Анна Максимівна, Ліцей 10
  • Корпан Гліб Сергійович, Запорізький Академічний ліцей
  • Костогриз Іван Олегович, Комунальний заклад “Навчально-виховне об’єднання – середня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад м. Покров Дніпропетровської області”
  • Кривоконь Агата Олександрівна, Криворізький навчально-виховний комплекс номер 81
  • Кудерко Павло Дмитрович, Запорізький багатопрофільний ліцей №99
  • Ляшенко Лілія Віталіївна, Академічний ліцей
  • Малачинська Владислава Василівна, Кінськороздорівський НВК
  • Мамонова Яна Олексіївна, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
  • Мельник Валерія Миколаївна, Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19
  • Моргуненко Дарина Анатоліївна, Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт» Вільнянської районної ради Запорізької області
  • Никонюк Єлизавета Сергіївна, КЗ “Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”
  • Новік Аліна Олегівна, Балабинський навчально-виховний комплекс “школа І-ІІІ ступенів-гімназія “Престиж” Запорізького району Запорізької області
  • Пашолок Катерина Костянтинівна, Кушугумський навчально-виховний комплекс “школа І-ІІІ ступенів-гімназія “Інтелект”
  • Пєєв Дмитро Олегович, Ганнівський НВК І-ІІІ ступенів
  • Полоннікова Вероніка Василівна, Бердянська багатопрофільна гімназія №2
  • Порошиста Анна Євгенівна, ОКНЗ “Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка”
  • Послєдова Аніта Денисівна, Павлоградська загальноосвітня школа I-III ступенів №9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
  • Савін Микита Андрійович, ДОЛІФМП
  • Садовенко Артем Юрійович, СЗОШ №9 міста Марганця
  • Сакун Олександра В’ячеславівна, Ліцей 19
  • Северин Ксенія Володимирівна, КЗО “Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2”
  • Семиволос Євгеній Артемович, Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю
  • Сікалюк Валентина Віталіївна, Запорізька гімназія №45
  • Соколовська Катерина Вячеславівна, ОКНЗ “Лозуватська ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г.Шевченка”
  • Стадніченко Анастасія Євгеніївна, Балабинський навчально-виховний комплекс “школа І-ІІІ ступенів-гімназія “Престиж” Запорізького району Запорізької області
  • Стахова Анастасія Олегівна, Запорізький ліцей № 105 Запорізької міської ради Запорізької області
  • Тарасенко Іван Михайлович, Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт» Вільнянської районної ради Запорізької області
  • Фуголь Назар Сергійович, ОКНЗ “Лозуватська ЗОШ 1-3 ступенів імені Т.Г.шевченка”
  • Чепурненко Розмарі Дмитрівна, Комунальний заклад “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело” ЗОР
  • Черноколенко Давид Віталійович, Міський юридичний ліцей наукового спрямування при університеті митної справи та фінансів
  • Чикалова Евелiна Дмитрівна, Запорізька ЗОШ 15
  • Чібісова Дарина Володимирівна, Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс “Всесвіт”
  • Чорнобай Єва Геннадіївна, Комунальний заклад освіти “Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2” Покровської районної ради Дніпропетровської області
  • Шинковський Денис Олегович, КЗО”СЗШ №143″ ДМР
  • Шипович Дмитро Анатолійович, КЗШ №60
  • Шкарупило Максим Андрійович, Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико математичного профілю
  • Ягодка Владислав Віталійович, ОКНЗ “Лозуватська ЗОШ 1-3 ступенів імені Т.Г.Шевченка”
  • Алєксєєв Едуард Олександрович,КЗ “ЛИСИЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІступенів
  • Андрєєв Вадим Євгенович, КЗ «Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6» Мереф’янської міської ради Харківської області
  • Бардаченко Анна Олександрівна, Конотопська спеціалізована школа I-III ступенів номер 9
  • Бєєва Наталія Ігорівна, КЗ “Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ст.”
  • Бондар Ксенія В’ячеславівна, Конотопська спеціалізована школа I-III ступеня №12
  • Бондура Вікторія Андріївна Олексіївська, ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області
  • Бражник  Владислава Євгеніївна, Комунальний заклад “Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області”
  • Воронько Тетяна Віталіївна, Пирятинський ліцей
  • Воропаева Анастасия Сергеевна, Чугуевская гимназия №5
  • Дяченко Катерина Олександрівна, Миргородська ЗОШ І-ІІІст. №9 імені І.А.Зубковського
  • Єфімов Денис Денисович, КЗ “Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою “Патріот” Харківської обласної ради
  • Заєць  Владислав Васильович, Боромлянський НВК Боромлянської сільської ради
  • Запека Богдан Геннадійович, Новогалещинський ліцей
  • ЗУБКО Аліна Володимирівна, НВК 5
  • Коваленко Катерина Олександрівна, ОЗО “Троїцький ліцей”
  • Коваль Анна Олегівна, Ліцей №11 “ГАРАНТ”
  • Коваль Марія Олександрівна, НВК”ЗОШ1-3 ступенів гімназія 5″
  • Ковальова Дар`я Сергіївна, КЗ СОР Глухівський  ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою
  • Кожухова Олександра Тарасівна, Лисичанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4
  • Костиря Аліна Олексіївна, Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Кравченко Владислав Романович, Краснокутська гімназія
  • Лой Сергій Віталійович, Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Барвінківської районної ради Харківської області
  • Лондар Аліна Андріївна, ОЗО “Троїцький ліцей”
  • Макуха Марина Олександрівна, КЗ”Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №34″
  • Мацак Юлія Едуардівна, Градизька ЗОШ І-ІІІст. № 1
  • Мокроусова Олеся Юріївна, Первомайський ліцей №3”Успіх”
  • Молчанова Карина Костянтинівна, Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
  • Найденко Даниїл Ігорович, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської
  • Нестеренко Дмитро Дмитрович, Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
  • Новосел Валерія Юріївна, Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Харківська область
  • Павлюкова Альона Віталіївна, Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради Луганської області
  • Піднебенна Людмила Віталіївна, Лозно-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Подібко Нікіта Павлович, СЗОШ 1-3 ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського
  • Примак Марія Євгенівна, Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10
  • Пронька Дар`я Сергіївна, Риб`янцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області
  • Пронька Оксана Анатоліївна, Риб`янцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області
  • Проценко Анжела Василівна, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради
  • Реуцька Владислава Володимирівна, Комунальний заклад “Краснопавлівський ліцей”
  • Романюха Сніжана Євгенівна, СЗОШ № 5 ім. Л.І. Бугаєвської
  • Руденко Максим Ігорович, Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
  • Савчук Анна Андріївна, Комунальний заклад Сумської обласної ради Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою
  • Свергунової Єлизавети Андріївни, Северодонецький НВК
  • Скрипник Анжела Анатоліївна, Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області
  • Солодовник Анна Сергіївна, Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
  • Стоматова Розаліна Олександрівна, Комунальний позашкільний навчальний заклад “Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості”
  • Суткова Каміла Володимирівна, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області
  • Терновий Даніїл Павлович, КЗ “Лозівський ліцей №1”
  • Ткаченко Тетяна Геннадіївна, Лозівська ЗОШ №7
  • Тресков Сергій Павлович, Чугуївський навчально-виховний комплекс №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М Кожедуба Чугуївської міської ради Харьківської області
  • Фатєєва Валентина Сергіївна, Лозівська гімназія Лозівської міської ради Харківської області
  • Філатова Вікторія Євгенівна, Чугуївське НВК “ЗОШ I-III ступенів гімназія 5”
  • Худас Анна Костянтинівна, Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чугуївської міської ради
  • Чебаков Демид Любомирович, Лисичанський багатопрофільний ліцей
  • Шандиба Альона Володимирівна, Лозівська гімназія Лозівської міської ради Харківської області
  • Швачка Софія Олександрівна, ЗОШ 1-3 ступенів √26
  • Шепелєва Дар’я Вікторівна, Недригайлівська СЗОШ 1-3 ступенів  ( опорний заклад)
  • Шеремет Анна Олегівна, КЗ “Лозівський ліцей №1”
  • Шишенко Марина Василівна, Державна гімназія – інтернат з посиленою військово – фізичною підготовкою “Кадетський корпус”
  • Шовкопляс Руслана Сергіївна, Комунальний заклад “Черкаськолозівський ліцей” Малоданилівської селищної ради Харківської області
  • Щипакіна Соф’я Дмитрівна, Сєвєродонецький НВК
  • Ющенко Владислав Віталійович, Алісівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Акулова Дар’я Володимирівна, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 “Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови” Військово цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області
  • Андріянов Олексій Валерійович, Комунальний заклад Очеретинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – дошкільний навчальний заклад (опорний навчальний заклад) Ясинуватського району Донецької області
  • Арабаджі Анна Євгенівна, Мангуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
  • Артамонова Ангеліна Юріївна, ЗОШ І—ІІІ ступенів №15 м. Слов’янськ
  • Банніков Анатолій Максимович, СШ №3
  • Безпала Єлизавета Ігорівна, Ліцей 4 “Успіх”
  • Биба Аліна Сергіївна Лиманська, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
  • Вирвіч Валентина Олексіївна, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня
  • Власова Тетяна Вадимівна, Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Слов’янської міської ради Донецької області
  • Громакова Марія Миколаївна, Загальноосвітня школа 1-3 ступенів номер 6
  • Густілін Антон Володимирович, Новодмитрівський навчально-виховний комплекс
  • Дігтяренко Ніка Віталіївна, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня
  • Євсєєва Олеся Сергіївна, Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області
  • Єкіль Олександр Миколайович, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня
  • Єрашова Ангеліна Анатоліївна, Ярівська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів
  • Живогляд Катерина Вікторівна, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9
  • Забазна Катерина Андріївна, Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №9
  • Земляна Альона В’ячеславівна, Спеціалізована школа №3
  • Зуйченко Марія Олександрівна, Великоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
  • Іванова Яна Іванівна, ЗЗСО I-II ступенів – ліцей “Гармонія”
  • Ігнатьєвський Олександр Андрійович, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12
  • Канцір Анна Миколаївна, Званівська ЗОШ
  • Канча Євген Дмитрович, СШ №3
  • Ковальова Катерина Ігорівна, Новоукраїнський ЗЗСО I-III ступенів
  • Козачок Олександр Олександрович, Спеціалізована школа I-III ступенів №3
  • Колісніченко Єлизавета Олександрівна, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня
  • Куковська Єлизавета Павлівна, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня
  • Леонтьєва Анна Анатоліївна, Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№7
  • Лисенкова Валерія Юріївна Ліцей №4 “Успіх”
  • Литовченко Аріана Сергіївна, ЗОШ№9
  • Міщенко Юлія Олександрівна, Великоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
  • Мороховець Марія Віталіївна, Загальноосвітня школа I-III ступенів №12
  • Мясніков Платон Дмитрович, НВК 11
  • Обрізан Сергій Олександрович, Єлизаветівський ЗЗСО І-ІІІ ст
  • Олексієнко Карина Едуардівна, Великоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
  • Омельченко Діана Олександрівна, Спеціалізована школа №46
  • Орлов Олександр Олександрович, Спеціалізована школа №3
  • Пащенко Ірина Вікторівна, ЗОШ№12
  • Плєшкурова Софія Денисівна, Маріупольский міський ліцей
  • Погорєлов Олександр Альбертович, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів
  • Полякова Маргарита Євгенівна, Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови
  • Примаченко Микола Євгенович, Ялтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
  • Рабєєв Роман Юрійович, Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів — ліцей “Гармонія”
  • Романова Аліна Сергіївна, Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови
  • Рудницький Ярослав Русланович, “Вугледарський навчально-виховний комплекс “Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа I-II ступенів”
  • Рябова Ксенія Володимирівна, Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Слов’янської міської ради Донецької області
  • Сиса Анастасія Володимирівна, Мангуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
  • Сікірин Даніель Рафікович, Заклад загальної  середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Мирноградської міської ради
  • Слюсар Єгор Олегович, Вугледарський навчально-виховний комплекс  “Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів”
  • Стальчук Єгор Олексійович, Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови
  • Сусідко Давид Юрійович, Навчально-виховний комплекс “ЗОШ 1-3 ступенів №7-ДНЗ” Добропільської міськох ради Донецької області
  • Тараненко Діана Олександрівна, Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови
  • Тесленко Кирило Миколайович, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня
  • Теслюк Анастасія Олексіївна, Навчально-виховний комплекс “Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів”
  • Філатова Іванна Андріївна, Опорний заклад “Торецька загальноосвітня школа I – III  ступенів № 6”
  • Хоменко Яна Олексіївна, Єлизаветівський ЗЗСО Ι-ΙΙΙ ступенів
  • Циганок Діана Віталіївна, Великоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
  • Четєнов Микита Олександрович, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів  Маріупольської міської ради Донецької області
  • Шаєв Тимофій Віталійович, Спеціалізована школа №3
  • Япрах Анастасія Юріївна, ЗОШ№53
  • Апихтіна Анастасія Василівна, КОНЗ Нестоїтського ЗЗСО I-III ступенів
  • Басюк Анна Олександрівна, КЗ “Долинська ЗШ 1-3 ступенів №1 Долинської районної ради”
  • Білан Сніжана Олександрівна, Маловисківська ЗШ №4 І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради
  • Білоус Аліна Олександрівна, Великодальницький НВК “Школа – гімназія”
  • Близнюк Єлизавета Олександрівна, Одеський навчально-виховний комплекс “Гімназія 7 – спеціалізована школа 1 ступеня з поглибленим вивченням англійської мови”
  • Близнюк Єлизавета Олександрівна, Одеський навчально-виховний комплекс “Гімназія 7 – спеціалізована школа 1 ступеня з поглибленим вивченням англійської мови”
  • Бурлак Анастасія Дмитрівна, Кам’янська ЗШ I-III ступенів, Арцизької районної ради
  • Владюк Валентин Валентинович, КЗ Скадовської райради “Міжшкільний навчально-виробничий комбінат”
  • Дерій Вікторія Ігорівна, КЗ “Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів”
  • Домбровська Анастасія Олександрівна, Знам’янська ЗШ І-ІІІст. №6
  • Єпанча Єлизавета Олегівна , Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа I – III ступенів – гімназія – позашкільний навчальний заклад” Смолінської селищної ради Маловисківського району Кіровоградської області
  • Захарченко Катерина Василівна, Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ст.№3-ліцей
  • Ілляшенко Тамара Сергіївна, Загальноосвітня середня школа №1
  • Кабак Дарія Сергіївна, КОНЗ Нестоїтського ЗЗСО І-ІІІ ступенів
  • Капралова Анастасія Сергіївна, Новофедорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області
  • Карпова Катерина Григорівна, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 46
  • Кір’єва Ангеліна Миколаївна, Опорний заклад Зеленогірська ЗОШ
  • Коринецька Аліна Віталіївна, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
  • Корнет Володимир Олегович, “Школа-гімназія”
  • Коротка Марія Геннадіївна, Кіровоградський медичний коледж ім.Є.Й.Мухіна
  • Костіна Юліанна Костянтинівна, КЗ “Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів”
  • Кулик Євгенія Іванівна, НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9- спеціалізована школа”
  • Курята Юлія Олександрівна , КЗ Скадовської районної ради « Міжшкільний навчально – виробничий  комбінат»
  • Лозова Ангеліна Сергіїївна, Одеський економічний ліцей
  • Лужняк Анастасія Василівна, Вознесенський ліцей “Інсайт”
  • Манаєнкова Валерія Дмитрівна, НВК “Д/з ЗОШ І-ІІІ ст.” √2
  • Маркова Єлизавета Сергіївна, Херсонська гімназія № 1 Херсонської міської ради
  • Мельник Василь Пилипович, КЗ Скадовський «МНВК»
  • Мельниченко Діана Андріївна, КЗ Скадовський “МНВК”
  • Михайленко Катерина Ігорівна, Чулаківський заклад повної загальної середньої освіти
  • Мундак Тетяна Геннадіївна, Новотроїцький ліцей №2
  • Нестеренко Катерина Валеріївна, Южноукраїнська гімназія №1
  • Панаєт Олександр Вікторович, Великодальницький НВК “Школа-гімназія”
  • Переверзєва Валерія Олександрівна, Загальноосвітня школа №10
  • Петриляк Микола Миколайович, Нижньоторгаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
  • Пинська Валерія Олександрівна, КЗ “Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів”
  • Пісміченко Олександра Віталіївна, Каховська гімназія
  • Попряга Данило Валерійович, Великодальницький НВК “Школа-гімназія”
  • Постиука Анастасія Іванівна, КЗ”Макарівський ОК”
  • Ратинська Аліна Павлівна, Загальноосвітня школа 5
  • Русол Анна Євгеніївна, Маловисківська ЗШ № 4 І -ІІІ ступенів
  • Сайко Аріна Ігорівна, НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9- спеціалізована школа”
  • Самсонов Віталій Анатолійович, Одеська спеціалізована школа № 111
  • Сербенюк Андрій Володимирович, Новофедорівський ЗЗСО
  • Сомова Єлизавета, Великоолександрівська ЗОШ I-IIII №2
  • Стептишина Анастасія Олександрівна, КЗ ” Ананьївська загальноосвітня школа-інтернат I-IIIст.”
  • Стратієнко Анна Андріївна, Одеський ліцей “Європейський”
  • Стрецкул Віталій Сергійович, ЗОШ №7 м.Чорноморськ
  • Сухін Данило Дмитрович, Херсонська гімназія № 1 Херсонської міської ради
  • Узлова Зоя Миколаївна, Новостародубська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради
  • Фокша Дар’я Дмитрівна, Маловисківська ЗШ №4 І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради
  • Фоміна Юлія Вікторівна, Комунальний заклад “Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Великолепетиської районної ради Херсонської області
  • Чернега Ольга Миколаївна, Мішково-Погорілівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
  • Чернов Андрій Сергійович, Миколаївський Морський ліцей ім. проф. М. Олександрова
  • Чибінова Надія Іванівна, Комунальний заклад “Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Великолепетиської районної ради Херсонської області
  • Чмихало Марія Михайлівна, КЗ “Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів”
  • Шевляков Олег Юрійович, Опорний заклад освіти “Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Березівської районної ради Одеської області”
  • Шевченко Марія Михайлівна, Ларжанський НВК
  • Якимова Валерія Євгенівна, Миколаївський морський ліцей
  • Яковлєва Анастасія Юріївна, Державний навчальний заклад “Вище професійне училище №7 м. Миколаїв”
  • Київська регіональна конференція:
  1. Гутник Анастасія Олегівна, смт. Гребінки 
  2. Кривенко Роксолана Русланівна, с. Якушинцi, Вінницька область
  3. Лагодіч Вікторія Сергіївна, с. Степанці
  4. Мельниченко Владислав Костянтинович, м. Черкаси
  5. Приходько Карина Ігорівна, с. Острійки, Білоцерківський район
  6. Підгородецька Олександра Олександрівна, м. Київ 
  7. Сухомлин Катерина Сергіївна, с. Ківшовата
  8. Чижова Анастасія Олексіївна, м.Бориспіль
  9. Ямпольська Даніела Богданівна, м. Біла Церква
  10. Ящук Ярослава Юріївна, м. Київ

 

  • Львівська регіональна конференція:
  1. Василевська Анастасія Володимирівна, м. Тернопіль
  2. Вознюк Анна Анатоліївна, м. Львів
  3. Гаєвська Анна Іванівна, м. Старокостянтинів
  4. Дачишин Ілона Сергіївна, м. Тернопіль
  5. Дулеба Юлія Володимирівна, м. Чернівці
  6. Ерл-Ружицький Ян Ростиславович, м. Хмельницький
  7. Капінус Владислав Олександрович, м. Львів
  8. Ступакова Дар’я Сергіївна, м. Чернівці
  9. Ушол Дарина Олексіївна, м.Костопіль
  10. Хвалько Роман Олександрович, смт. Володимирець, Рівненська область

 

  • Запорізька регіональна конференція:
  1. Алієва Аміна Наміківна, м. Нікополь, Дніпропетровської області
  2. Губенко Анастасія Володимирівна, смт. Царичанка
  3. Кірчев Павло Вікторович, м. Мелітополь
  4. Кісенко Вадим Володимирович, м. Кривий Ріг
  5. Мельник Валерія Миколаївна, м. Павлоград
  6. Петренко Марія Сергіївна, с. Охрімівка Якимівського району Запорізької області
  7. Послєдова Аніта Денисівна, м. Павлоград
  8. Черноколенко Давид Віталійович, м. Дніпро
  9. Чикалова Евеліна Дмитрівна, м. Запоріжжя
  10. Шинковський Денис Олегович, м. Дніпро

 

  • Харківська регіональна конференція:
  1. Андрєєв Вадим Євгенович, м. Мерефа
  2. Воронько Тетяна Віталіївна, м. Пирятин
  3. Кожухова Олександра Тарасівна, м.Лисичанськ
  4. Костиря Аліна Олексіївна, с. Байдівка
  5. Макуха Марина Олександрівна, м. Полтава
  6. Мокроусова Олеся Юріївна, м. Первомайський, Харківська обл.
  7. Романюха Сніжана Євгенівна, м. Горішні Плавні
  8. Солодовник Анна Сергіївна, с. Нехвороща Полтавської області
  9. Ткаченко Тетяна Геннадіївна, м. Лозова
  10. Шишенко Марина Василівна, м. Лубни, Полтавська область

 

  • Маріупольська регіональна конференція:
  1. Андріянов Олексій Валерійович, смт. Очеретине
  2. Вирвич Валентина Олексіївна,смт. Велика Новосілка Донецької області
  3. Дігтяренко Ніколь Віталіївна, смт. Велика Новосілка
  4. Зуйченко Марія, смт Велика Новосілка
  5. Куковська Єлизавета Павлівна, смт. Велика Новосілка
  6. Олексієнко Карина Едуардівна, Великоновоселківський район, Донецька область 
  7. Плєшкурова Софія Денисівна, м. Маріуполь
  8. Стальчук Єгор Олексійович, м. Соледар
  9. Циганок Діана Віталіївна, смт.Велика Новосілка
  10. Япрах Анастасія Юріївна, м. Маріуполь

 

  • Одеська регіональна конференція
  1. Ілляшенко Тамара Сергіївна,  м. Южне, Одеська область
  2. Близнюк Єлизавета Олександрівна, м.Одеса
  3. Білоус Аліна Олександрівна, с. Великий Дальник, Біляївський район 
  4. Лужняк Анастасія Василівна, м. Вознесенськ
  5. Панаєт Олександр Вікторович, с. Великий Дальник
  6. Попряга Данило Валерійович, с. Великий Дальник
  7. Пісміченко Олександра Віталіївна, м. Каховка 
  8. Сомова Єлизавета Віталіївна, смт. Велика Олександрівка, Херсонська область
  9. Стратієнко Анна Андріївна, м. Одеса
  10. Узлова Зоя Миколаївна, с. Новий Стародуб Петрівський район, Кіровоградська область

НОВИНИ ПРОЕКТУ

X