червень, 2021

17чер16:0018:30Онлайн-тренінг для молоді «Автостопом по кар’єрі в агросфері»

Деталі події

Посівні матеріали, агротехніка, добрива та агролабораторії. Знайомі слова? Якщо так, то не пропусти наш наступний тренінг, адже він про побудову успішної кар’єри в агросфері! Дізнаєшся про цікаві можливості розвитку та поспілкуєшся з представниками/цями провідної агрокомпанії України!

Коли: 17 червня 2021 року, 16:00 – 18:30

Де: онлайн (ZOOM)

Спікер/ки: представники/ці провідної агрокомпанії України Syngenta

На тренінгу ти дізнаєшся:

  • з чого почати шлях кар’єри в агросфері
  • яка освіта, знання та навички важливі, щоб побудувати успішну кар’єру в цьому напрямі
  • на якому етапі розвитку агропромисловості зараз Україна, і що чекати в майбутньому

Як взяти участь: Участь безкоштовна за умови реєстрації та мотивації. Зареєструйся та отримай підтвердження участі в тренінгу. Кількість місць обмежена.

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.
Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Час

(четвер) 16:00 - 18:30

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X