квітень, 2020

23кві08:0023:59День дівчат в ІТ: онлайн-марафон з надихаючими жінками

Деталі події

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” і Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM вперше запускають унікальний онлайн-марафон до Міжнародного дня дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях (ІКТ).

📢🙆‍♀16 годин поспіль 32 успішні жінки відомих IT-компаній України розповідатимуть про секрети власного успіху, особливості своєї роботи, та даватимуть цінні поради дівчатам, які мріють будувати кар’єру в сфері інформаційних технологій. Кожна героїня – унікальна, з індивідуальним досвідом, перемогами та факапами, про які ви неодмінно дізнаєтеся.

🎯РЕЄСТРАЦІЯ – https://forms.gle/82scny1P1MiuGnLT7

За даними Інституту ЮНЕСКО, близько 30 відсотків всіх студентів обирають галузі, пов’язані зі STEM, у вищій освіті. Глобально, кількість студентів є особливо низькою в галузі ІКТ (3%), природничих наук, математики та статистики (5%), а також в галузі інженерії, виробництва та будівництва (8%).

Мета марафону – побороти гендерні стереотипи щодо “чоловічих” та “жіночих” професій та заохотити дівчат і молодих жінок будувати кар’єру в ІКТ сфері.

В аудиторії буде можливість поставити запитання спікеркам, познайомитися та навіть отримати поради про обрану сферу.

Долучайтеся, це буде мега-круто!
________
✍Якщо у Вас залишилися питання щодо проекту та участі – звертайтесь до Тетяни Рязанової, координаторки напряму STEM Центру «Розвиток КСВ»: tr@csr-ukraine.org

Час

(четвер) 08:00 - 23:59

Організатор

Центр "Розвиток КСВ"

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X