вересень, 2019

27вер16:3017:00Дніпро | Майстер-клас від Укртелеком: "Успішна презентація"

Деталі події

Друже, цікаво буде відстежити, чи вмієш ти ефективно презентувати себе? Розуміння основ успішної презентації та володіння лайфхаками публічних виступів допомагають при проходженні співбесіди, адаптації в компанії та в розвитку кар’єри. Таку можливість надає відвідувачам Dnipro Career Hub компанія Укртелеком.

Захід відбудеться 27 вересня 2019 р. в Дніпровській Центральній міській бібліотеці,
початок о 16.30 за адресою м.Дніпро, вул.Воскресенська, 23, 4-й поверх.

Участь безкоштовна за умови реєстрації за посиланням https://forms.gle/TixtejW2ERnPUe8M8
Реєстрація до 25 вересня включно. Очікуйте на підтвердження організаторів.

Укртелеком – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні та лідер серед провайдерів Інтернету. Стратегічним пріоритетом Компанії є залучення молодих фахівців. У компанії студенти можуть пройти виробничу практику, стажування та взяти участь в Освітньому проєкті «Кращі – з Укртелекомом». Це унікальний навчальний курс у поєднанні з проєктною роботою. За результатами проєкту найуспішніші учасники проходять стажування у компанії. Укртелеком продовжує відкривати нові можливості для студентів: 7 сезон проєкту «Кращі – з Укртелекомом» чекає на тебе вже цієї осені.

Таісія Бухтій, тренерка відділу навчання навичкам продажів Дніпровського макрорегіону, проведе майстер-клас від Укртелеком: “Успішна презентація” (27.09). Окрім дійсно корисних порад з розвитку навичок презентації, буде можливість неформального спілкування стосовно умов стажування та працевлаштування, що пропонує компанія. Найбільш активні учасники отримають заохочувальні призи від Компанії.

Подія буде цікава молоді, що навчається на останніх курсах та випускникам вишів, що шукають можливості для професійного розвитку та працевлаштування, вдосконалення власних навичок з презентації.

В рамках заходу ти дізнаєшся:
– про основи успішної презентації;
– про лайфхаки “Як позбутися страху публічних виступів»;
– які можливості є для молодих спеціалістів в компанії «Укртелеком».

В Дніпровському макрорегіоні в Компанії відкриті вакансії в наступних напрямках: IТ, фінанси, В2В-продажі/В2С-продажі, технічні фахівці, HR.

Організатори заходу: платформа Dnipro Career Hub за підтримки CSR Ukraine та GIZ.
Партнер: Дніпровська Центральна міська бібліотека.
Час проведення: 27 вересня 2019 р, 16.30.
Місце проведення: м.Дніпро, вул.Воскресенська, 23, 4-й поверх.

Довідки за телефоном: + 38 063 969 97 53, Dnipro Career Hub

Час

(п'ятниця) 16:30 - 17:00

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X