вересень, 2019

19вер16:0018:00Дніпро | Майстер-клас "Як влаштуватися до компанії мрії?"

Деталі події

Друзі, цікаво буде розкласти по поличках процес працевлаштування, як це робить досвічений HR-фахівець? Таку можливість надає відвідувачам Dnipro Career Hub компанія Агротек, що працює на Дніпропетровщині та є провідним постачальником сільськогосподарської техніки John Deere в світі. https://agrotek.in.ua/

Анастасія Бублик, менеджерка з персоналу центрального офісу компанії проведе майстер-клас від Агротек: “Як влаштуватися до компанії мрії?”. Окрім дійсно корисних порад з кар’єри, буде можливість неформального спілкування стосовно умов стажування та працевлаштування, що пропонує компанія. Найбільш активні учасники отримають заохочувальні призи.

Участь безкоштовна за умови реєстрації до 17 вересня (включно) за посиланням https://forms.gle/pjGZB8HMMdJdYDXg8
Очікуйте на підтвердження організаторів.

Подія буде цікава молоді, що навчається та спеціалістам з досвідом, фах яких пов’язаний з агроінженерією, налагодженням та обслуговуванням техніки, обладнання (механіки та інші), а також різним категоріям адміністративного персоналу, IT-фахівцям. Компанія має можливості для працевлаштування в Дніпрі, Запоріжжі, Мелітополі, Таврійську, Краматорську.

Захід відбудеться 19 вересня 2019 р., початок о 16.00 за адресою м. Дніпро, вул. Алтайська, 6а, молодіжний центр “Advanced worker” (Дніпровський центр професійно-технічної освіти).

В рамках заходу ви дізнаєтесь:
– як визначити свою компанію мрії і де її знайти?
– як зробити апгрейд резюме?
– як успішно пройти співбесіду?
– до чого бути готовим задля успішної адатації?

Організатори заходу: платформа Dnipro Career Hub за підтримки CSR Ukraine та GIZ.
Партнер: Дніпровський центр професійно-технічної освіти.

Час

(четвер) 16:00 - 18:00

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X