вересень, 2018

18вер10:0018:00Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» у Херсоні

Деталі події

Шукаємо небайдужих до власної кар’єри та розвитку країни! Якщо Тобі від 18 до 25, ти із Херсона або Херсонської області, ти мрієш змінити себе і світ, тоді реєструйся на Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» за посиланням: https://goo.gl/forms/Nit6nvIy1oa4qya83.

Форум відбудеться 18 вересня 2018 року в м. Херсон (місце уточнюється)  в рамках ініціативи “УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020″*. Організатори: Центр «Розвиток КСВ» і Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення. Інформаційні партнери: Херсонський обласний центр зайнятості, Виконавчий комітет Херсонської міської ради та Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад.

Форум об’єднає молодь Херсонщини та представників провідних компаній України. Мета заходу – посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді.

В рамках Форуму ти

  • зможеш поспілкуватися з HR компаній;
  • дізнаєшся про актуальні кар’єрні можливості для молоді;
  • отримаєш практичні рекомендації з побудови кар’єри;
  • розвинеш навички та власний networking;
  • візьмеш участь у розробціі WOW-ідей для кар’єрного розвитку молоді у твоєму регіоні.

За результатами Форуму кожен учасник зможе взяти участь у конкурсі #CareerChallenge та виграти корисні призи від ініціативи Пакту заради молоді-2020.

Зареєструватися потрібно до 12 вересня 2018 року включно.

На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та вмотивованих представників молоді Херсонщини. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 14 вересня 2018 року. Участь у Форумі безкоштовна. Для учасників з інших населених пунктів Херсонської області Організатори відшкодовують витрати на проїзд до Херсону.

Чекаємо на тебе! Не пропусти свій унікальний шанс змінити світ на краще!

З будь-яких питань щодо Форуму, а також для реєстрації від імені компанії та підписання Пакту звертайтеся до Анни Аранжій, Центр “Розвиток КСВ”, aa@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48, (097) 759 00 14

 

*Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

Час

(вівторок) 10:00 - 18:00

Організатор

Центр "Розвиток КСВ"

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X