листопад, 2017

30лис09:0016:00ФОРУМ «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» У ЗАПОРІЖЖІ

Деталі події

Ви маєте бажання дізнатись про актуальні можливості для молоді, розвинути свої навички та реалізувати кар’єру в Україні? Тоді реєструйтесь на Всеукраїнську акцію, спрямовану на розвиток молодіжного підприємництва та працевлаштування.

Акція відбудеться з 30 листопада по 1 грудня 2017 року в м. Запоріжжя.

Мета заходу посилення діалогу між компаніями та активною молоддю та сприяння створенню нових програм практики, стажування та першої роботи; мотивація молоді до підприємницької діяльності, розвиток та удосконалення знань, вмінь та навичок необхідних для започаткування власної справи.

Акція збере молодь та місцевих роботодавців і включатиме презентації актуальних кар’єрних можливостей, практичні майстер-класи від HR компаній, дискусії щодо пріоритетів у виборі першої роботи та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді.

У рамках акції відбудеться Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» в рамках ініціативи “УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020″*.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізький обласний центр молоді, Центр “Розвиток КСВ”.

Для участі у Акції необхідно до 22 листопада 2017 року зареєструватись, заповнивши реєстраційну форму за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/19sUXladOhBjhHXUPLuvE2Wab2B2aVRDbIyXKyfBL-5g/edit?c=0&w=1

Організатори відшкодовують витрати на проїзд, проживання та харчування.

Основні критерії відбору учасників: мотивація та інтерес до співпраці.

До участі у Акції буде відібрано по одному з найбільш активних представників молоді з кожної області. Решта – із Запорізької області. Відібраним учасникам до 25 листопада 2017 року буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Акції.

*Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року. На сьогодні Пакт підписала 71 компаній з 9 міст України.

Час

(четвер) 09:00 - 16:00

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X