вересень, 2017

19вер10:0018:00Форум "Бізнес-Молодь: ефект Wow від співпраці" в Одесі

Деталі події

Одеса, 19 вересня – відбувся Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» в рамках ініціативи «Українського Пакту заради молоді-2020» (надалі – Пакт).

Організаторами Форуму виступили: Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ», Фонд народонаселення ООН, за фінансової підтримки Посольства Австрії в Києві та за сприяння Одеської ОДА.

Метою Форуму є налагодження діалогу між компаніями та активною молоддю і трансфер знань про кар’єру від компаній до молоді.

В рамках заходу:

–         Дві нові компанії – «Таврія В» і «Трансінвестсервіс» – приєдналися до Пакту, таким чином на сьогодні 60 компаній з різних міст України, з яких три – одеські (Keepsolid підписав раніше) підписали цей документ і зобов’язались: 1) створити 10 000 місць для стажування і 300 нових партнерств між бізнесом і молоді.

–         Вперше було презентовано унікальний «Кар’єрний блокнот» від Центру «Розвиток КСВ» і Career Hub, що допомагатиме молодим людям свідомо оцінити власні стремління, вимоги професійної сфери та ефективно запланувати подальший кар’єрний розвиток.

–          Учасники мали чудову нагоду долучитися до майстер-класів щодо планування кар’єри та успішного працевлаштування від провідних HR-менеджерів компаній Укртелеком, Keepsolid та Credit Agricole.

–          Для місцевих роботодавців було презентовано посібник «Бренд роботодавця: практичне керівництво для компаній з працевлаштування та здоров’я молоді», що виданий за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні, та презентовано досвід програм для молоді від Укртелеком, Lifecell, Ашан Україна і Keepsolid.

–          Молодь була активною під час дискусії на тему пріоритетів у виборі першого робочого місця і розставила такі пріоритети: умови праці, заробітна плата, розвиток співробітників, репутація/цінності/соціальна відповідальність компанії і гарний колектив.

Молодь наголосила на важливості та потрібності подібних заходів. Свідченням актуальності Форуму стала чимала кількість охочих молодих людей – більше 80 – приєднатися до нього.

Захід в Одесі став другим із серії регіональних форумів «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що до кінця 2017 року пройдуть у Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Луцьку. А вже у грудні планується Всеукраїнська конференція «CAREER TALKS» у Києві.

 

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери 60 компаній в Україні зобов’язалися до 2020 року сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді. У планах Пакту на 2017 рік запуск сайт Пакту та розробка Національного плану дій органів державної влади щодо працевлаштування молоді.

Час

(вівторок) 10:00 - 18:00

X